جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 21 ارديبهشت 1401     
آراستگی شهر از اولویت‌های اصلی مدیریت شهری پایتخت

 به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران گفت: آراستگی و نظافت شهر باید به گونه ای انجام شود تا شهروندان هر روز صبح شاهد شهری تمیز و باطراوت باشند.

 حسین نظری در آغاز این جلسه آراستگی شهر را از اولویت های اصلی شهرداری دانست و گفت: در هر شرایطی نباید از تمیزی و زیبایی شهر غافل شویم. آراستگی و نظافت شهر باید به گونه ای انجام شود تا شهروندان هر روز صبح شاهد شهری تمیز و با طراوت باشند.
 
وی ضمن تشکر از همکاران جهت تلاش برای تحقق بودجه سال گذشته گفت: از شهرداران مناطق ۲۲ گانه درخواست دارم در ابتدای سال، پروژه ها را اولویت بندی کنند تا اقدامات با برنامه ریزی بهتری پیش برود.
 
 معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با تاکید بر سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص حمایت از تولید گفت: هر جا هماهنگی خوبی انجام شده، توفیق حاصل شده است. کارهای بزرگ مشارکت های گسترده می خواهد. شهرداری تهران می تواند در این زمینه با برگزاری جلسات و تسهیل مسیر تولید به تولیدکنندگان کمک کند.
 
صالحی در ادامه این نشست ضمن تشکر از معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران جهت تسهیل در رفع مسائل پیش آمده در مناطق گفت: تمامی همکارانم در شهرداری منطقه ۲ تلاش می کنند خدمات بهتری به شهروندان ارائه دهند تا با تحولی که در شهر ایجاد می شود، شاهد افزایش رضایت و امید در آن ها باشیم.
 
در ادامه این نشست رضا محمدی در تشریح طرح «راه خدمت» گفت: در گام اول این طرح اقدامات در حوزه فنی و عمرانی آغاز شده است و پیش بینی می کنیم گام اول طرح راه خدمت تا پایان تیر در تمامی مناطق ۲۲ گانه انجام شود. درخوست دارم همکاران نسبت به اجرای این طرح دقت لازم را داشته باشند.
 
وی ادامه داد: طرح پایش در مناطق ۲۲ گانه کارکردی پیوسته دارد که از گردآوری نظام مند داده های مرتبط با شاخص هایی معین استفاده می کند تا به مدیریت و ذینفعان کلیدی کمک کند میزان پیشرفت، دستیابی به اهداف و کاربرد منابع مالی تخصیص یافته را مشخص کند.
 
مدیر کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق عنوان کرد: در این طرح ارزیابی ادارات کل تخصصی از نواحی و مناطق، پایش میدانی، پیام های ۱۳۷ و نظرات شهروندان بررسی شده و پس از پاسخگویی منطقه، گزارش تحلیل شده و کارنامه نهایی از نقاط ضعف و قوت صادر می شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: