جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 21 ارديبهشت 1401     
جزییات برچسب های جدید نرخ کرایه تاکسی ها

 به گزارش صنعت نیوز، معاون نظارت وامور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران در خصوص برچسب های جدید تاکسی ها توضیحاتی ارائه را کرد.

وحید سرلک با بیان اینکه در گذشته هر سال برچسب های نرخ کرایه تاکسی طراحی و نصب می‌شد و باید سال بعدش این برچسب ها کنده و برچسب جدید نصب می شد، گفت: اما امسال برچسب هایی طراحی شده که به نوعی پروفایل راننده تاکسی محسوب می شود.
 
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه از این پس در تاکسی ها در سه  قسمت برچسب های بارکد دار دوبعدی نصب می شود، ادامه داد: یک برچسب در شیشه جلوی تاکسی در سمت راست و دو برچسب در مثلثی شیشه عقب نصب خواهند شد که مسافران می توانند با اسکن بارکد برچسب های تعبیه شده در داخل خودرو مشخصات راننده، نرخ کرایه و پرداخت آنلاین را داشته باشند و همچنین شکایات پیشنهادات تشکر یا انتقادات خود را از طریق این بارکد با ما در  جریان بگذارند.
 
وی با تاکید بر این که این بارکد به نوعی پروفایل  راننده تاکسی است، گفت: از این پس پول کرایه مستقیم به حساب راننده واریز می شود، چرا که شماره شبا همه رانندگان اخذ شده و در سامانه بارگذاری شده است و در صورت پرداخت آنلاین کرایه توسط مسافر، پول مستقیم به حساب راننده واریز می‌شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: