جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 20 ارديبهشت 1401     
رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر عنوان کرد
لزوم آمادگی مدیریت بحران در پیشگیری از بیماری‌های واگیردار

 به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران از لزوم آمادگی سازمان مدیریت بحران برای پیشگیری و مقابله با بیماری‌های واگیردار خبر داد.

مهدی عباسی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان این‌که مسئولان اعلام کردند که در تهران تخت بیمارستانی کم داریم، گفت: باید از دولت سوال پرسید که در طرح مسکن ملی آیا به ساخت بیمارستان برای واحدهای مسکونی توجه کرده است یا نه؟
 
وی با بیان این‌که تقویت کیفیت و تنوع خدمات درمانگاه‌های شهرداری باید در دستور کار قرار گیرد، اظهار کرد: لازم است سازمان مدیریت بحران شهر تهران در پیشگیری و مقابله با بیماری‌های واگیردار برای احتمالات در آینده آماده باشد و همچنین معاونت اجتماعی شهرداری در عرصه فرهنگی فعالیت‌های متنوعی برای ارتقاء سلامت مردم انجام دهد.
 
رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران با بیان این‌که شورا نیز لازم است مصوبه‌ای در حوزه سلامت با توجه به نیازهای فعلی شهرداری داشته باشد، ادامه داد: هشت شوال سالروز تخریب بقعه ائمه است و امیدواریم سازمان زیباسازی و معاونت فرهنگی با اقدامات لازم و کافی این روز را گرامی بدارند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: