جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 18 ارديبهشت 1401     
شهردار منطقه ۱۳ عنوان کرد
از اجرای فاز دوم مسیر تندرستی تا بازسازی معابر سنگی سرخه حصار

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۳ از تکمیل مسیر تندرستی بوستان جنگلی سرخه حصار خبر داد و گفت: فاز دوم این پروژه با پیشرفت ۷۵ درصدی در حال اجراست.

محمد هادی علی احمدی درباره اجرای عملیات عمرانی و ترافیکی فاز دوم مسیر تندرستی گفت: با توجه به استقبال شهروندان از احداث مسیر تندرستی در بوستان جنگلی سرخه حصار ، فاز دوم این پروژه در سال گذشته آغاز و هم اکنون، عملیات عمرانی آن ۷۵ درصد پیشرفت داشته است.
 
او با بیان اینکه طول مسیر حدود یک کیلومتر است که حدود ۶۰۰ متر طول آن تکمیل شده و تنها ۴۰۰ متر طول آن باقی مانده است، افزود : عملیات عمرانی و ترافیکی این طرح شامل جدول بندی، زیرسازی و بتن ریزی اجرایی شده و به زودی عملیات آسفالت ،ترسیم خط کشی و نصب علائم و  تابلوهای آن آغاز می شود.
 
علی احمدی ادامه داد: تکمیل مسیر تندرستی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به شهروندان علاقه مند به پیاده روی ، دوچرخه سواری و ورزش در حال انجام است و با تکمیل فاز دوم طرح ، تجهیزاتی از قبیل روشنایی ، نیمکت و ست ورزشی نصب می شود.  
 
شهردارمنطقه ۱۳ همچنین به بازسازی معابر سنگی بوستان جنگلی سرخه حصار اشاره کرد و اظهار کرد: این عملیات در معابر سنگی بوستان زنبق با اجرای دیوار مالون ، زیر سازی و کف سازی انجام شده است.
 
وی تعمیر و بازسازی ۷۲ عدد آلاچیق در بوستان جنگلی سرخه حصار را از دیگر اقدامات منطقه برشمرد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: