جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 11 ارديبهشت 1401     
تلاش برای تکمیل سریع پارکینگ طبقاتی امیرکبیر

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از پیشرفت ۸۰ درصدی عملیات اجرایی پروژه احداث پارکینگ طبقاتی امیرکبیر واقع در منطقه ۱۴ خبر داد.

 هادی حق بین که در جریان بازدید میدانی از پروژه احداث پارکینگ طبقاتی امیرکبیر سخن می گفت، رفع معضل کمبود فضای پارک خودرو در سطح شهر تهران را یکی از اهداف دوره ششم مدیریت شهری دانست و از عزم جدی سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران برای تکمیل هرچه سریعتر اقدامات باقیمانده عمرانی در پروژه پارکینگ طبقاتی امیرکبیر خبر داد.

وی نزدیکی پارکینگ امیرکبیر با میدانگاه و ایستگاه متروی امیرکبیر را از جمله ویژگی‌های مهم این پروژه برشمرد و خاطرنشان کرد: بهره برداری از این پارکینگ علاوه بر اینکه می‌تواند منجر به بهبود کیفیت زندگی شهروندان منطقه شود، گامی در راستای نوسازی بافت فرسوده به شمار می آید.

پارکینگ طبقاتی امیرکبیر در ۳ طبقه زیر زمین با زیربنای ۲۰هزار متر مربع و با ظرفیت ۵۵۰ دستگاه خودرو روی تونل امیرکبیر در منطقه ۱۴ شهرداری تهران در حال ساخت است. بهره برداری از این پروژه، معضل کمبود پارکینگ در بافت فرسوده این منطقه را تا حد قابل ملاحظه ای برطرف خواهد کرد. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه به مرز ۸۰ درصد رسیده است.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: