جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 5 ارديبهشت 1401     
در خواست پلیس برای نصب راهبندهای الکترونیک در خطوط BRT

 به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و مهندسی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از درخواست پلیس برای نصب راهبند الکترونیک در خطوط ویژه به خصوص خط BRT (بی آر تی) ولیعصر خبر داد.

محمدرضا شیخ بهایی در مورد نصب راه بندهای الکترونیک در خطوط بی آر تی گفت: یکی از درخواست‌های اصلی پلیس راهور از شهرداری نصب راه بندهای الکترونیک در خطوط ویژه اتوبوسرانی بود چرا که هم جلوی ورود موتور سیکلت و خودروهای متفرقه را می‌گرفت و هم نصب این راه بندهای الکترونیک کرامت مامور راهنمایی و رانندگی را حفظ می‌کرد.
 
وی با بیان این که راه بندهای چرخ‌دار شأن مأموران را ر عایت نمی‌کرد و از لحاظ بصری نیز مشکلاتی داشت و ناایمن بود، تصریح کرد: بر همین اساس نصب راه بندهای الکترونیک در دستور کار قرار گرفت و برای اولین بار در مسیر خط یک بی آر تی یعنی در مسیر تهرانپارس – آزادی این را ه بندها نصب شد و ۶ راهبند الکترونیک با همکاری مناطق مختلف نصب شد.
 
بهایی در مورد فعالیت این راهبندهای الکترونیک گفت: این راهبندها با ریموت فعال می‌شوند و دیگر لازم نیست مأمور راهنمایی و رانندگی دقیقا نزد راهبند چرخ دار بماند و با هر تردد بخواهد آن را باز و بسته کند؛ بلکه با استفاده از ریموت این راه بندها حرکت می‌کند.
 
وی افزود: پلیس درخواست دارد که در مسیرهای دیگر مخصوصا در خط ویژه خیابان ولیعصر برای کنترل ترافیک این راه بندها نصب شود اما باید بررسی‌های لازم در این خصوص انجام گیرد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: