جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 23 اسفند 1399     
نامگذاری بوستانی به نام سمن ها

 به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،اعضای شورای اسلامی شهر تهران به منظور ارج نهادن به تلاش های فعالان این حوزه و همچنین ایجاد فضایی برای معرفی سازمان های مردم نهاد فعال شهر تهران بوستانی واقع در منطقه 22 را به نام " سمن ها( سازمانهای مردم نهاد)" نام گذاری کردند.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد ستاد سمن های شهر تهران مبنی بر نامگذاری بوستانی به نام سمن ها(سازمان‌های مردم نهاد) را تصویب کردند.
 
بوستان سمن ها در منطقه ۲۲ و در ضلع جنوب غربی دریاچه شهدای خلیج فارس واقع است و مساحتی بالغ بر ۱۸.۵ هکتار دارد و دارای فضاهایی اختصاصی برای گونه های مختلف حیوانات و گیاهان و فضاهای تفریحی است.
 
این بوستان جدیدالاحداث که سال گذشته به افتتاح رسیده  است، پیشتر مصوبه ای برای نامگذاری نداشت و تحت عنوان باغ راز هستی از سوی شهرداری منطقه ۲۲ معرفی شده بود و در نوبت نامگذاری قرار داشت.
 
نامگذاری بوستانی به نام سمن ها (سازمان های مردم نهاد) به منظور ارج نهادن به تلاش های فعالان این حوزه و همچنین ایجاد فضایی برای معرفی سازمان های مردم نهاد فعال شهر تهران، از مدت ها قبل از سوی ستاد سمن های شهر تهران در حال پیگیری بود که در نهایت پس از رایزنی با سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران، شهرداری منطقه ۲۲ و اعضای شورای اسلامی شهر تهران، همزمان با هفته بین المللی سمن ها و هفته درختکاری به تصویب شورای اسلامی شهر تهران رسید.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: