جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 26 اسفند 1398     
در منطقه17
چاپار به میدان ضدعفونی وارد می شود

 به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز ، 40 اکیپ گندزدایی و 50اکیپ موتور سوار ضدعفونی به عنوان حافظان سلامت شهروندان پا به عرصه عملیاتی گذاشته اند و به صورت مداوم برای ضدعفونی کردن معابر،اماکن عمومی و محلهای پرتردد اقدام می کنند.

ستاد مدیریت بحران منطقه17 در آستانه چهارشنبه پایانی سال و با هدف بررسی همه سازمانهای عضو در مقابله با شیوع ویروس کرونا به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.
 
کلهری با اشاره به برگزاری این جلسه گفت: تمهیدات لازم برای روزهای پایانی سال اندیشیده شده تا سلامت و آسایش شهروندان تامین شده و نگرانی از بابت چهارشنبه سوری شهروندان عزیز را تهدید نکند.همچنین همه عوامل امدادی همچون سازمان آتش نشانی،اورژانس،بیمارستان و پایگاه مدیریت بحران در آماده باش کامل هستند.
 
شهردار منطقه17 با اشاره به همکاری آتش نشانان در ضدعفونی کردن معابر گفت: 44تیم عملیاتی توسط منطقه4آتش نشانی مشغول ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی در جنوب تهران هستند که این عملیات در منطقه17 توسط آتش نشانان ایستگاه های بهاران و شهید نظری انجام می شود و تا پایان بحران کرونا نیز ادامه خواهد داشت.
 
او با تاکید بر مشارکت همه سازمانهای عضو در ستاد گفت: یکی از اقدامات بسیار خوب در روزهای گذشته که‌توانسته بر سرعت عملیات ضدعفونی بیفزاید،راه اندازی اکیپهای چاپار و سیار ارسال مواد ضدعفونی و گندزدایی سیار توسط بسیجیان عضو سپاه ناحیه حبیب ابن مظاهر(ع) است که در قالب 50تیم به صورت مداوم مواد لازم را به تیم های گندزدا خواهند رساند.
 
کلهری با اشاره به تولید روزانه ماسک گفت: مراکز کارآفرینی مستقر در این منطقه به صورت روزانه به تولید ماسک و لباس مخصوص(گان) مشغول هستند که این تولیدات توسط سازمانهای مردم نهاد و خیریه در اختیار شهروندان عزیز قرار می گیرد.
 
او با تاکید بر تعطیلی برنامه های نوروزی گفت: همگام با سراسر کشور و مطابق با دستورالعمل ستادملی مبارزه با کرونا فعالیت سینما بهاران،کلیه مجموعه های ورزشی ،فرهنگی و هنری در منطقه17 به حالت تعلیق درآمده و برنامه های نوروزی پیش بینی شده نیز به زمان دیگری موکول شده است.
 
کلهری با دعوت از شهروندان برای خودقرنطینگی گفت: از شهروندان عزیز دعوت می کنم تا به پویش «درخانه بمانیم» و خودقرنطینگی بپیوندند و در این روزها از حضور غیرضروری در سطح شهر اجتناب کنند. و اخبار فعالیتهای مدیریت شهری و ستاد مدیریت بحران و مقابله با کرونا در منطقه17 را از کانالهای رسمی این منطقه همچون کانال اخبار هفدهم دنبال کنند.
 
 به منظور یکپارچه سازی اطلاع رسانی اخبار و گزارشها به شهروندان توسط کارگروه رسانه و اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران، گروه های رسانه ای راه اندازی شده تا اخبار موثقی را در اختیار شهروندان قرار دهددرج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: