جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 21 اسفند 1398     
تهیه محلول ضدعفونی کنار لاشه موش و سگ

روزنامه ایران: بیش از ۲۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی‌کننده غیرمجاز در مناطق فرحزاد و سعادت آباد تهران در حالی کشف شد که ده‌ها لاشه موش و سگ ولگرد در محل بسته‌بندی محلول‌ها دیده می‌شد. به گزارش پلیس ، مدتی پیش از طریق منابع خبری، گزارشی از فروش محلول‌های ضدعفونی‌کننده در مناطق فرحزاد و سعادت‌آباد به پلیس اطلاع داده شد که درپی آن مأموران کلانتری ولنجک رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل مشخص شد در این مناطق 2 نفر به‌صورت غیربهداشتی در حال تهیه بسته‌های حاوی الکل طبی، مواد ضدعفونی‌کننده و محلول‌های شوینده هستند.

در همین راستا نیز مجوزهای قضایی صادر شد و مأموران با حضور در این محل دو متهم را دستگیر و 3 هزار لیتر الکل طبی و محلول ضدعفونی‌کننده غیربهداشتی را کشف و ضبط کردند. دو متهم دستگیر شده به مقر انتظامی منتقل شدند و در جریان بازجویی از آنان مشخص شد که دو انبار دیگر در محدوده جاده‌ ساوه نیز در اختیار این افراد است که مأموران با مجوز قضایی به این دو انبار رفتند و 2 تبعه کشور افغانستان را که در حال بسته‌بندی این اقلام بودند دستگیر کردند. همچنین در بازرسی از این محل نیز حدود ۱۷ هزار لیتر الکل و مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده غیربهداشتی نیز کشف و ضبط شد.

مأموران هنگام بازرسی محل با ده‌ها لاشه موش و چندین سگ ولگرد رو به رو شدند که این موضوع نیز در مستندات پرونده ثبت شد. مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تأیید این خبر اعلام کرد که در مجموع حدود ۲۰ هزار لیتر الکل طبی و موادضدعفونی‌کننده غیربهداشتی از این سه انبار کشف شد و 8 نفر دستگیر شدند که برای آنان پرونده‌ای تشکیل و برای ادامه روند رسیدگی روانه دادسرا شدند.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: