جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 13 اسفند 1398     
شهردار تهران:
پروتکل های وزارت بهداشت درباره دورکاری اعمال می شود

 به گزارش تهرانی نیوز، شهردار تهران با حضور در پایانه اتوبوسرانی شهید فیاض بخش در ضلع شمالی خیابان فیاض بخش و پارک شهر از نزدیک بر روند ضدعفونی سازی اتوبوس ها و ایستگاه های اتوبوس نظارت کرد.

پیروز حناچی، شهردار تهران امروز به ضلع شمالی پارک شهر و پایانه اتوبوسرانی شهید فیاض بخش رفت و از نزدیک بر روند ضدعفونی سازی اتوبوس ها و ایستگاه های اتوبوس رانی نظارت کرد.
 
حناچی در حاشیه بازدید از این پایانه در جمع خبرنگاران اعلام کرد که به دلیل شیوع بیماری کرونا و نیز تعطیلی مدارس میزان استفاده شهروندان از ناوگان حمل و نقل عمومی اعم از اتوبوس و مترو 50 درصد کاهش یافته که این نشانه کم شدن سفرهای درون شهری است که البته تعطیلی مدارس هم مزید بر علت بوده است.
 
او درباره نحوه ضدعفونی سازی اتوبوس ها گفت: همه اتوبوس های پایتخت هر شب ضدعفونی می شوند به علاوه در پایانه ها و مقاصد اتوبوس ها دوباره ضدعفونی می شوند.
 
حناچی درباره فعالیت نیروهای خدمات شهری در این روزها نیز گفت: شهرداری حدود 20 هزار نیروی خدمات شهری دارد که وظایف سختی همچون جمع آوری پسماند را به عهده دارند شهرداری تمام تلاش خود را برای سلامت این عزیزان به کار می گیرد. ضمن این که به دلیل شرایطی که در آن قرار داریم فرایند تفکیک زباله متوقف شده است. تمام تلاش همکاران من این است که در عین خدمات رسانی به مردم بهداشت را نیز رعایت کنند.
 
شهردار تهران درباره دورکاری کارکنان شهرداری هم گفت:  در دور کاری ضوابطی بر اساس پروتوکل های وزارت بهداشت دیده شده است و تا سقف 30 درصد پیش بینی و ابلاغ شده است  تا وقتی این شرایط بحرانی ادامه دارد دورکاری ها هم ادامه خواهد داشت.
 
در ادامه رضا کرمی رییس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران نیز اعلام کرد که کارگران شهرداری آموزش های لازم برای رعایت بهداشت را دیده اند و ملزم به استفاده از ماسک و دستکش هستند. او گفت: قرار است روزهای آینده تمامی کمبودها نسبت به دستکش و ماسک نیز جبران شود.
 درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: