جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 12 اسفند 1398     
آغاز پیش فروش بلیت اتوبوس‌های نوروزی

 به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری گفت: پیش فروش بلیت اتوبوس سفر‌های نوروزی از امروز در همه دفاتر شرکت‌ها و آژانس‌های حمل و نقلی آغاز شد.

داریوش باقرجوان افزود: هم اکنون ۱۲ هزار و ۹۰۰ اتوبوس بین شهری، ۳۳ هزار مینی بوس و ۴۱ هزار ناوگان سواری کرایه پلاک عمومی در طرح نوروزی مشارکت خواهند داشت و بنابر روال هر ساله با توجه به سفر‌های یک سر خالی، مجاز هستند حداکثر ۲۰ درصد به نرخ بلیت‌های خود در مقایسه با ایام عادی اضافه کنند.
 
مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به شیوع ویروس کرونا در استان‌ها ضمن توصیه مسافران مبنی بر پرهیز از سفر‌های غیرضروری، افزود: از ابتدای احتمال شیوع این بیماری با توجه به دستورالعمل‌های وزارت بهداشت، در همه پایانه‌های مسافری، اتوبوس‌های بین شهری و توقفگاه‌های بین راهی ملاحظات بهداشتی و ضدعفونی اماکن رعایت می‌شود و در ایام نوروز نیز، در صورتی که دستگاه‌های نظارتی و بهداشتی در موضوع سفر‌های نوروزی ملاحظاتی داشته باشند به صورت دقیق رعایت خواهد شد.
 
به گفته مدیرکل مسافری سازمان راهداری، همه رانندگان اتوبوس‌ها مورد کنترل‌های بهداشتی قرار می‌گیرند و در صورتی که مسافری علایم بیماری را داشته باشد باید مجوز پزشکی داشته باشد ضمن اینکه در همه اتوبوس‌های بین شهری، تجهیزات بهداشتی نظیر ماسک وجود دارد تا در صورت نیاز به مسافران داده شود.
 
باقرجوان همچنین از مسافرانی که علایم بیماری را دارند خواست از سفر با ناوگان حمل و نقل عمومی جدا پرهیز کنند و گفت: در همه طول سال، امکان لغو و ابطال بلیت سفر‌های اتوبوس وجود دارد و مردم نباید از این بابت نگرانی داشته باشند.
 درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: