جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 19 بهمن 1398     
کاهش 8 تا 15 درجه‌ای دما در بیشتر مناطق کشور

 به گزارش گروه محیط زیست تهرانی نیوز، مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه تا 24 ساعات آینده بارش برف و باران در برخی مناطق کشور آغاز می‌شود گفت: از فردا (20 بهمن) تا اواسط هفته دمای هوا بین 8 تا 15 درجه سانتیگراد در بیشتر مناطق کشور کاهش می‌یابد.

صادق ضیائیان ، با بیان اینکه طی 24 ساعت آینده در برخی نقاط شمال غرب، غرب، دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش برف و باران آغاز می‌شود اظهار کرد: از اواسط امروز (19 بهمن) گستره بارش مناطقی از سواحل مرکزی و غربی دریای خزر ، ارتفاعات و دامنه‌های البرز مرکزی و غربی را در بر می‌گیرد.
 
وی با اشاره به اینکه فردا (20 بهمن) بارش برف و باران در نوار شمالی کشور ادامه دارد تصریح کرد: در برخی مناطق جنوب کشور نیز بارش باران ، گاهی با رعد و برق رخ می‌دهد.
 
به گفته ضیائیان در این روز در مناطقی از شمال غرب، غرب و شمال شرق کشور نیز بارش پراکنده برف و باران رخ می‌دهد.
 
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی  با بیان اینکه طی روز دوشنبه (21 بهمن) بارش در مناطق ذکر شده ادامه دارد، گفت: روز سه شنبه (22 بهمن) بارش به مناطق مرکزی کشور کشیده می‌شود و طی روز چهارشنبه (23 بهمن) در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف خواهیم داشت  و برای نوار شرقی کشور بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.
 
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی  افزود: از فردا تا سه شنبه (20 تا 22 بهمن) دمای هوا در بیشتر مناطق بین 8 تا 15 درجه کاهش می‌یابد. همچنین از امروز تا سه شنبه (19 تا 22 بهمن) در بیشتر مناطق کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد و فردا و پس فردا  (20 تا 22 بهمن) دریای خزر و خلیج فارس طی روز دوشنبه به دلیل وزش باد شدید مواج و طوفانی خواهد بود.
 
وی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (20 بهمن) نیمه ابری ، گاهی بارش پراکنده و وزش باد با حداقل دمای 5 و حداکثر دمای 14 درجه سانتیگراد و طی روز دوشنبه (21 بهمن) نیز نیمه ابری تا ابری گاهی بارش باران و برف با حداقل دمای 3 و حداکثر دمای 10 درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.
 درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: