جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 6 بهمن 1398     
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه چهار خبر داد
نصب تابلوهای بزرگراه سردار شهید "سپهبد حاج قاسم سلیمانی" در ایام الله دهه فجر

 به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه چهار تهران گفت: با آغاز ایام الله دهه مبارک فجر ضمن جمع آوری تمامی تابلوهای دیوارکوب و پرچمی بزرگراه رسالت، تابلوهای سردار شهید "سپهبد حاج قاسم سلیمانی" در این بزرگراه نصب می شود.

 "مهدی اناری" با اعلام این خبر گفت: پس از تصویب نامگذاری بزرگراه رسالت به نام سردار شهید "سپهبد حاج قاسم سلیمانی" در شورای اسلامی شهر تهران، عملیات ساخت تابلوهای معابر اصلی و فرعی این بزرگراه با کیفیت بسیار بالا در دستور کار شهرداری منطقه چهار قرار گرفت.
 
وی افزود: هم اکنون عملیات اصلاح و ساخت تابلوها رو به پایان است و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته طی مراسم باشکوهی در ایام الله دهه مبارک فجر تابلوهای این سردار بزرگ اسلام نصب می شود.
 
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه چهار با اشاره به تابلوهای بزرگراهی سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: اصلاح تابلوهای مربوط به تقاطع بزرگراه شهید "حاج قاسم سلیمانی" با بزرگراه های شهید باقری، شهید صیاد شیرازی، شهید یاسینی و امام علی(ع) بر عهده سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بوده و همزمان با تابلوهای معابر داخلی منطقه، در دستور کار ساخت و نصب این سازمان قرار گرفته است و در دهه فجر نصب خواهند شد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: