جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 1 بهمن 1398     
حناچی مطرح کرد
تجمیع 71 پلاک برای اجرای پروژه میدانگاه امیرکبیر

به گزارش تهرانی نیوز، شهردار تهران صبح امروز به همراه جمعی از مدیران شهری از پروژه میدانگاه امیرکبیر بازدید کرد. 

پیروز حناچی صبح امروز در بازدید از پروژه میدانگاه امیرکبیر (منطقه 14) و شرکت در مراسم امضای قرارداد تجمیع 71 پلاک مربوط به این پروژه که با حضور مصطفی کاظمی مشاور و مدیر کل دفتر شهردار تهران و عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران برگزار شد، گفت: در حال حاضر برای پیشبرد این پروژه سه موضوع را پیگیری می کنیم؛ نخست تجمیع 71 پلاک در منطقه دولاب با موافقت ساکنین و حمایت سازمان نوسازی و دفتر خدمات محلی است که توسط بخش خصوصی انجام می شود؛ تجمیع تعداد پلاک های این پروژه منحصر به فرد است.
 
وی افزود: در مرحله بعد، عرصه روی پروژه امیرکبیر است که به بخشی از قلمروی عمومی در منطقه تبدیل خواهد شد، در این نقطه 8 هزار و 200 متر عرصه وجود دارد و در طبقات زیرین 500 واحد پارکینگ ساخته خواهد شد که این امر به ارتقای کیفیت محلی کمک می کند. پیشتر قرار بود در این نقطه هایپرمارکت ساخته شود اما طرح مذکور تغییر کرد و تصمیم بر این است که این فضا به محلی برای پیاده روی و تفریح ساکنان تبدیل شود.  
 
شهردار تهران گفت: به طور حتم، تصمیم جدید به افزایش کیفیت شهری کمک می کند. ما اگر این فضا را به هایپر مارکت تبدیل می کردیم زندگی برای ساکنان سخت تر می شد.
 
حناچی در پاسخ به این سوال که پارکینگ این فضا چه زمانی به بهره برداری می رسد، عنوان کرد: طبق قولی که همکاران داده اند 6 ماهه اول سال 99 پارکینگ این مجموعه به بهره برداری خواهد رسید.
 
وی درباره برنامه های شهرداری برای ترمینال شرق و بازدید امروز خود از این پروژه نیز گفت: بازدیدی که می کنیم با تعیین تکلیف این پروژه در ارتباط است؛ ایده هایی مطرح است اما بعد از بازدید خبررسانی صورت می گیرد. 
 درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: