جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 24 دی 1398     
سالاری:
سهم شهرداری از موقوفات منطقه ۱۹ پرداخت شود

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران خواستار پرداخت سهم شهرداری از موقوفات منطقه ۱۹ شد.

محمد سالاری در جلسه امروز شورای شهر تهران پس از استماع گزارش شورایاری منطقه ۱۹ با اشاره به موضوع موقوفات این منطقه گفت: بخش قابل توجهی از فضای باز منطقه، موقوفه است که متاسفانه طی سال های گذشته سهم شهرداری تهران از این اراضی موقوفه گرفته نشده است، اخیرا شهرداری به این موضوع ورود کرده که من درخواست دارم همکاران در شورا از اين موضوع حمايت کنند تا سهم شهرداری از موقوفات در راستای تامین بخشی از سرانه های خدماتی دریافت شود.

وی در خصوص بوستان ولایت نیز اظهار کرد: این بوستان یک عرصه آماده است که مقام معظم رهبری چندین سال است به شهر هدیه کرده اند اما نمیدانم چرا در دوره گذشته و در این دوسال، اقدامی برای آن نشده و اکنون بخشی از آن در حال بازپس گیری توسط نهادهاست، بحث ما بارگذاری در آنجا نیست بلکه می توان با مجموعه اقدامات و یک طرح جامع آنجا را به یک مرکز تفرجگاهی و محل حضور مستمر مردم تبدیل کرد.
 
سالاری ادامه داد: تاکنون چندین جلسه در کمیسیون شهرسازی در این خصوص داشته ایم و مشاور توسط منطقه گرفته شده اما هنوز به نتیجه ای نرسیده است. لذا تقاضا دارم این موضوع سریع تر به کمیسیون ماده ۵ برود که تا یک سال آینده به نتیجه برسد.
 
وی در پایان از مدیریت شهری منطقه ۱۹ برای ساماندهی بازار بزرگ احسانی که از معضلات منطقه بود، تشکر و بر لزوم ساماندهی خلازیر تاکید کرد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: