جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 23 دی 1398     
ورود سامانه بارشی جدید به کشور

 به گزارش گروه محیط زیست تهرانی نیوز،مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور از امروز (۲۳ دی‌ماه)، از بارش باران در برخی نقاط کشور خبر داد.

صادق ضیاییان اظهار کرد: طی امروز (۲۳ دی‌ماه) با ورود سامانه بارشی به کشور در استان‌های واقع در شمال غرب، برخی نقاط غرب، سواحل دریای خزر، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی، البرز غربی و مرکزی بارش برف و باران و وزش باد رخ می‌دهد.
 
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: این سامانه فردا (۲۴ دی‌ماه) در مناطقی از مرکز، شرق و سواحل شمالی سبب بارش برف و باران، در مناطق جنوب و جنوب شرق سبب رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در برخی نقاط غرب و جنوب غرب سبب بارش پراکنده خواهد شد.
 
ضیاییان با بیان اینکه روز چهارشنبه (۲۵ دی‌ماه)، بارش به تنگه هرمز و دریای عمان محدود می‌شود و سپس از کشور خارج خواهد شد، تصریح کرد: طی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه (۲۵ و ۲۶ دی‌ماه) بارش پراکنده در سواحل خزر و شمال شرق پیش‌بینی می‌شود.
 
به گفته وی دریای خزر طی امروز (۲۳ دی‌ماه) و خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۴ و ۲۵ دی‌ماه) مواج خواهد بود.
 
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۲۴ دی‌ماه) صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد، با حداقل دمای منفی ۱ و حداکثر دمای ۹ درجه سانتی‌گراد و طی روز چهارشنبه (۲۵‌دی‌ماه) نیمه ابری، همراه با غبار محلی و با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۱۰ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: