جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 19 دی 1398     
نام گذاری یکی از معابر منطقه چهار به نام «شهروز مظفری نیا»

 به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه چهار تهران در دیدار با خانواده شهید مظفری نیا گفت: به زودی یکی از معابر اصلی منطقه به نام شهید "شهروز مظفری نیا"  همرزم سردار بزرگ اسلام حاج "قاسم سلیمانی" مزین می شود. 

" محمد محمددوست " با تبریک و تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش، اظهار داشت: سردار سرافراز سپاه اسلام، افتخاری بزرگ نه‌تنها برای ملت مسلمان ایران بلکه برای دنیای اسلام و همه‌ی آزادگان جهان بوده و خواهد بود.
 
وی با بیان اینکه تکریم ایثارگران و ارزش‌های ایثار و شهادت، به ویژه شهدای مقاومت کوچکترین گام در جهت پاسداشت مقام والای شهداست گفت: مدیریت شهری مفتخر است که با نام گذاری معبری به نام  این عزیزان،گامی در جهت اقتدار نام شهدا و انقلاب بردارد.
 
محمد دوست  شهادت سپهبد سلیمانی  و همرزمانش  را نماد مقاومت ملت ایران توصیف کرد و افزود: لازم است برای زنده نگه داشتن نام و یاد این عزیزان مکانی مناسب اعم از خیابان، بلوار، میدان یا معبر عمومی متناسب با هیبت و شأن "شهید شهروز مظفری نیا" در نظر گرفته شود.
 
شهردار منطقه چهار تاکید کرد: هم اکنون اقدامات لازم جهت نامگذاری معبر به نام این شهید با همکاری کمیسیون نامگذاری مرکز ارتباطات شهرداری تهران با هماهنگی شورای اسلامی شهر تهران در دستور کارقرار گرفته است.
 
 درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: