جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 17 دی 1398     
خودروسازان شیوه ثبت نام در پیش فروش‌ها را تغییر دهند

 به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید برای جلوگیری از بروز سوءاستفاده، خودروسازان باید شیوه پیش فروش خود را تغییر دهد تا خودرو با قیمت کارخانه به دست مصرف کننده اصلی برسد.

محسن کوهکن ریزی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره پیش فروش خودروسازان، گفت: مراجعات مردم به نمایندگان به دلیل عدم موفقیت در ثبت نام در پیش فروش‌ خودروسازان بسیار است زیرا متقاضیان مدعی هستند علی‌رغم تلاش‌های بسیار نمی‌توانند در این پیش فروش ها ثبت نام کنند.
 
نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی افزود: اطراف نمایندگی‌ها افرادی پرسه زده و به متقاضیان ثبت‌نام در پیش فروش‌ها پیشنهاد می‌دهند در صورت پرداخت پول، آنها را در این پیش فروش‌ها، ثبت‌نام می‌کنند.
 
وی اظهار کرد: با بررسی‌های انجام گرفته مشخص شد، شرکت‌های خودروساز یا نمایندگی‌های فروش قصوری در عدم موفقیت مردم در ثبت نام در پیش فروش‌ها ندارد.
 
این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: عده‌ای با اتکا به اطلاعات خود و زد و بندهای موجود سیستم ثبت نام‌ خودروسازان را هک کرده و در پیش فروش‌ها ثبت‌نام می‌کنند، بنابراین نمی‌توان با آنها برخورد کرد زیرا شناسایی آنها مشکل است.
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای جلوگیری از بروز این سوء استفاده، خودروسازان باید شیوه پیش فروش خود را تغییر دهد تا احتمال تخلف کاهش یابد و خودرو با قیمت کارخانه به دست مصرف کننده اصلی برسددرج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: