جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 11 دی 1398     
یارانه سوخت سرویس مدارس واریز شد

 به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز تفاوت ریالی سهمیه سوخت سرویس مدارس خبر داد.

مرتضی ضامنی گفت: آن دسته از ناوگانی که در قالب سامانه پایش ناوگان دانش آموزی «سپند» ساماندهی شده‌اند، سرویس‌های مجاز به شمار می‌روند و از سهمیه سوخت ویژه سرویس مدارس برخواردار می‌شوند.
 
وی افزود: در این خصوص در کارگروه مربوطه پس از بررسی‌های لازم میزان سهمیه تعلق گرفته به سرویس مدارس تا سقف ۱۲۰ لیتر برای خودرو‌های تک سوز و تا سقف ۸۰ لیتر برای خودرو‌های دو گانه سوز سهمیه بنزین اختصاص یافت.
 
ضامنی گفت: در مرحله نخست تفاوت ریالی سهمیه سوخت این ناوگان از ابتدای اجرای طرح سهمیه بندی بنزین محاسبه و سهمیه مورد نظر تا پایان آذرماه محاسبه و به حساب رانندگان مشمول واریز شده است.
 
این مسئول خاطر نشان کرد: رانندگان فقط جهت پرداخت هزینه سوخت در جایگاه‌های عرضه بنزین می‌توانند از این یارانه استفاده کنند.
 
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در ادامه گفت: آن دسته از رانندگان سرویس مدارس که در آژانس‌های کرایه تاکسی یا تاکسی‌های اینترنتی هم مشغول به فعالیت هستند و اطلاعات خود را ثبت کرده‌اند به صورت تجمیعی یارانه سوخت خود را دریافت می‌نمایند.
 
ضامنی تصریح کرد: آندسته از رانندگان سرویس مدارس که تا ۲۰ آذر اطلاعات خود را تکمیل کردند و از جانب شهرداری‌ها تأیید شده اند و اطلاعاتشان صحیح است، امروز مشمول دریافت تفاوت ریالی سهمیه سوخت شدند و این اعتبار به حساب شبایی که در سامانه معرفی کردند، توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی واریز شده است.
 
وی در پایان گفت: در مرحله نخست، اطلاعات ۸۸۷۵۳ راننده سرویس مدرسه جهت دریافت سهمیه سوخت ارسال شده است که اطلاعات ۵۶۵۰۴ نفر کامل و اعتبار مربوط به سهمیه سوخت به حساب آن‌ها واریز شده است. آن دسته از رانندگان سرویس مدارسی که اطلاعاتشان صحیح نبوده است، از روز یکشنبه ۱۵ دی می‌توانند براساس پیامکی که برای آن‌ها ارسال خواهد شد برای تکمیل اطلاعات و رفع نواقص اقدام کنند.
 
مرتضی ضامنی درباره سهمیه اختصاص یافته به رانندگان آژانس‌ها و تاکسی تلفنی اظهار داشت: اطلاعات رانندگان آژانس دارای پروانه پس از بررسی و پالایش در سه بخش اطلاعات هویتی، خودرویی و بانکی جهت واریز تفاوت ریالی سهمیه سوخت به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ارسال و سهمیه آذرماه این گروه از ناوگان به حساب آن‌ها واریز شده است.
 
وی افزود: در کارگروه مربوطه پس از بررسی‌های لازم میزان سهمیه تعلق گرفته به آژانس‌ها تا سقف ۱۴۰ لیتر برای خودرو‌های تک سوز و تا سقف ۱۰۰ لیتر برای خودرو‌های دو گانه سوز سهمیه بنزین اختصاص یافته است.
 
ضامنی گفت: بر این اساس تفاوت ریالی سهمیه سوخت امروز ۱۱ دی ماه به شماره حساب شبای ثبت شده رانندگان واریز شد و اعتبار پرداختی صرفاً جهت پرداخت هزینه سوخت در جایگاه‌های عرضه بنزین قابل هزینه کردن است.
 
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در ادامه داد گفت: آن دسته از رانندگان آژانس‌های کرایه که در سرویس مدارس هم مشغول به فعالیت هستند و اطلاعات خود را ثبت کرده اند به صورت تجمیعی یارانه سوخت دریافت می‌کنند.
 
وی گفت: برای رانندگان تاکسی تلفنی و آژانس‌هایی که برغم ارسال اطلاعات، تفاوت سوخت برایشان واریز نشده است، پیامکی از روز یکشنبه ۱۵ دی ارسال می‌شود که می‌توانند مطابق با اطلاعات درج شده در پیامک برای تکمیل اطلاعات و رفع نواقص اقدام کنند.
 
ضامنی در پایان گفت: آژانس‌هایی که از شهرداری‌ها مجوز ندارند، می‌توانند با مراجعه به شهرداری‌های مربوطه برای دریافت مجوز‌های لازم اقدام و اطلاعات خود را ثبت کنند تا در اسرع وقت نسبت به ایجاد سهمیه سوختشان بررسی‌های لازم صورت پذیرد.
 درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: