جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 9 مهر 1398     
لزوم خدمت رسانی شایسته به ناشنوایان و معلولین

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران بر لزوم خدمت رسانی شایسته به ناشنوایان و معلولین از سوی شهرداری تهران تاکید کرد.

مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در جریان صد و شصت و هشتمین جلسه علنی شورای شهر تهران طی تذکری عنوان کرد: هشتم مهر ماه روز جهانی ناشنوایان را به جامعه ناشنوایان عزیز تبریک و تهنیت عرض میکنم، این روز تذکری است برای ما تا به یاد آوریم ناشنوایان و معلولان این شهر به عنوان شهروند حقی بر شهر دارند و باید مدیریت شهری برای زندگی این عزیزان اقدامات مناسبی در مسیر دسترس پذیری و حضور فعالشان در فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شهر به انجام برساند.

او افزود: بدون شک فراهم کردن شرایط استفاده بیش از پیش ناشنوایان و دیگر معلولان از فضاها و امکانات شهری باید در مسیر ادای حق به این عزیزان مورد توجه مدیریت شهری و دیگر دستگاه‌های مسئول قرار گیرد، بر همین اساس به عنوان نماینده مردم شریف تهران در اجرای بند 3 ماده 71 قانون شوراهای اسلامی کشور، درباره «لزوم خدمت رسانی شایسته به ناشنوایان و معلولین عزیز» به شهرداری تهران تذکر می دهم.

عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: متاسفانه مسئله مناسب سازی در برخی پروژه های جدید مورد توجه قرار نگرفته است‌. شهرداری تهران ضمن توجه به مسائل ناشنوایان، نابینایان و دیگر معلولان شهر باید اهتمام ویژه ای در رسیدگی به مسائل کارکنان معلول خود داشته و در این زمینه الگوی دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های عمومی باشد.

فراهانی تاکید کرد: امیدوارم با اقدام به موقع، موثر و اهتمام جناب آقای دکتر حناچی، شهردار محترم تهران شاهد توجه بیش از پیش به دسترس پذیر نمودن تهران و تحقق بخشیدن تهران شهری برای همه به ویژه جانبازان و معلولان عزیز باشیم.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: