جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 7 مرداد 1398     
ظرفیت ساخت ۱۴۷ قطعه وارداتی موردنیاز خودروسازان در وزارت دفاع

 به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزارت دفاع ظرفیت ساخت ۱۴۷ قطعه وارداتی موردنیاز تولید خودرو را دارد.

سیدجواد حسینی کیا عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح نشست کمیسیون متبوعش، به حضور معاون وزیر دفاع در این جلسه اشاره کرد.
 
نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت دفاع ظرفیت ساخت 147 قطعه‌ی موردنیاز تولید خودرو را دارد به همین دلیل تفاهم‌نامه‌ای میان این وزارتخانه و خودروسازان منعقد شده تا قطعات خودرو بومی سازی شود.
 
وی با بیان اینکه هزینه تولید قطعات موردنیاز تولید خودرو در وزارت دفاع با واردات برابری می‌کند، اظهار کرد: به زعم اعضا کمیسیون صنایع و معادن مجلس وزارت دفاع باید راهکاری در نظر گیرد تا هزینه تولید قطعات موردنیاز کاهش یابد.

وزارت دفاع می‌تواند به خودروسازان در طراحی پلت فرم کمک کند
 
این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه در صورت تمایل خودروسازان وزارت دفاع می‌تواند به این شرکت‌ها در طراحی پلت فرم نیز کمک کند، اضافه کرد: حوزه پژوهشی وزارت دفاع و مرکز مطالعات خودروسازان می‌توانند تجربه خود در زمینه تولید را به اشتراک گذارند.
 
تولید ایربگ و انواع سنسورهای ims در وزارت دفاع
 
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: وزارت دفاع ظرفیت ساخت قطعات وارداتی موردنیاز تولید خودرو مانند ایربگ، انواع سنسورهای ims و... را دارد و در حال حاضر نیز برخی از آنها در این وزارتخانه تولید می‌شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: