جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 16 تير 1398     
تجهیز معابر خروجی محدوده‌ «کنترل آلودگی هوا» به دوربین

 به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون شهردار تهران از تجهیز خروجی‌های محدوده طرح «کنترل آلودگی هوا» به سامانه کنترل مکانیزه و دروبین پلاک‌خوان خبر داد.

محسن پورسیدآقایی تصریح کرد: پس از تجهیز مبادی ورودی محدوده کنترل آلودگی هوا به سامانه کنترل مکانیزه دیدیم برخی افراد از خیابان‌های یک طرفه‌ای که مبادی خروجی محدوده زوج و فرد سابق محسوب می‌شود وارد محدوده و در واقع دو تخلف ورود ممنوع و ورود غیرمجاز به محدوده (کنترل آلودگی هوا) یا همان زوج یا فرد سابق را به صورت همزمان مرتکب می‌شوند.
 
معاون شهردار تهران تاکید کرد: اکنون مبادی خروجی محدوده «کنترل آلودگی هوا» نیز به سیستم کنترل مکانیزه مجهزو تاکنون ۱۲۰ خروجی محدوده کنترل آلودگی هوا به دوربین پلاک‌خوان مجهز شده است.
 
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: کسانی که از خروجی‌ها وارد محدوده طرح کنترل آلودگی هوا یا طرح ترافیک شوند، هم بابت ورود ممنوع و هم برای ورود غیرمجاز به محدوده، جریمه خواهند شد، البته ورود غیرمجاز برخی خودرو‌ها به محدوده طرح کنترل آلودگی هوا از محور‌های خروجی، خطر زیادی را هم دارد و ایمنی را در این معابر به شدت کاهش داده است که امیدواریم با نصب دوربین‌های ثبت تخلف در خروجی‌های این محدوده این تخلفات حذف شود.
 
پورسیدآقایی اظهار داشت: ثبت تخلف معاینه فنی با ۱۴۰۰ دوربین، ثبت تخلف ورودی محدوده طرح ترافیک با ۹۲ دوربین و ثبت تخلف ورودی محدوده کنترل آلودگی هوا با ۱۱۱ دوربین صورت می‌گیرد.
 
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران تصریح کرد: روزانه ۱۰ میلیون مورد ثبت داده با دوربین‌های شهر گرفته می‌شود که ۱۵ هزار مورد تخلف سرعت و چراغ قرمز است.
 درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: