جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 21 خرداد 1398     
10 درصد از جمعیت اردستان مجرد هستند

مجردي

فرماندار شهرستان اردستان گفت: 10 درصد از جمعیت شهرستان اردستان که جوانان بین 18 تا 29 سال هستند مجرد هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، حمیدرضا تأملی عصر روز گذشته (دوشنبه) در جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی شهرستان در فرمانداری اردستان با بیان اینکه 4 هزار و 221 نفر از جمعیت جوان بین 18تا 29 سال شهرستان اردستان مجرد هستند، اظهار کرد: از این تعداد 1330نفر دختر و 2891نفر پسر هستند.
 
وی افزود: افزایش ازدواج، کاهش طلاق، افزایش نشاط اجتماعی، مقابله با اختلالات روان‌پزشکی و آموزش و پیش‌گیری از اولویت‌های کاری کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان است که این اولویت‌ها به دستگاه‌های مشخصی ابلاغ و از تمام ظرفیت‌های شهرستان در جهت تدوین راهبرد و تحقق آن‌ها استفاده می‌شود.
 
فرماندار اردستان خواستار بررسی مسائل و موضوعات در جلسات تخصصی و سپس طرح در کارگروه اجتماعی- فرهنگی شد و گفت: در سال گذشته تنها اقدام مثبت این کارگروه موضوع راه‌اندازی اورژانس اجتماعی در شهرستان بود و به جز آن عملاً کار خاصی صورت نگرفته است.
 
تأملی با بیان اینکه در مواقعی این‌طور احساس می‌شود که جلسات فرمانداری محل دید و بازدید روسای ادارات است و این نگاه اشتباهی است که در اداره جلسات وجود داد، تصریح کرد: خیلی تلاش کردیم یک نگاه مهندسی به جلسات بدهیم و در زمانی که ما مردم را توصیه می‌کنیم به اینکه حتی در حوزه پیگیری مطالبات خودآگاهی پیدا کنند که چه مطالبه‌ای را باید مطرح کنند، باید در سطح مدیران و مسئولان شهرستان هم به این واقعیت برسیم و ما واقعاً مجاز نیستیم در خصوص هر موضوعی اظهار نظر کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: در بسیاری از مسائل شاید اطلاعات افراد عادی جامعه به لحاظ تخصصی از بعضی از افراد جلسه بالاتر باشد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: