جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 7 خرداد 1398     
رگبار و رعد و برق در نقاط مختلف کشور تا دو روز آینده

به گزارش گروه محیط زیست تهرانی نیوز، سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای از رگبار و رعد و برق در نقاط مختلف کشور تا دو روز آینده خبر داد.

در اطلاعیه سازمان هواشناسی آمده است:
 
«امروز (۷ خردادماه) رگبار و رعد و برق گاهی همراه با وزش باد شدید در ارتفاعات البرز، شرق استان تهران ، شمال سمنان ، شرق مازندران، جنوب گلستان ، خراسان شمالی ، شمال خراسان رضوی،  شمال آذربایجان شرقی و وزش باد شدید موقتی و احتمال گرد و خاک به همراه رگبار و رعد و برق به‌ویژه در ساعات بعد ازظهر در استان اصفهان، برخی نقاط یزد، ارتفاعات کرمان پیش‌بینی می‌شود.
 
چهارشنبه (۸ خردادماه) رگبار و رعد و برق گاهی همراه با وزش باد شدید برای ارتفاعات البرز شرق استان تهران ، نیمه شمالی سمنان ، شرق مازندران ، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و وزش باد شدید موقتی و احتمال گرد و خاک به همراه رگبار و رعد و برق به‌ویژه در ساعات بعد ازظهر در شرق استان اصفهان، شرق یزد، ارتفاعات کرمان قابل پیش‌بینی است.
 
پنج شنبه (۹ خردادماه) رگبار و رعد و برق گاهی همراه با وزش باد شدید در شرق استان تهران، شمال سمنان، ارتفاعات مازندران، ارتفاعات گلستان، خراسان شمالی ، شمال خراسان رضوی و وزش باد شدید موقتی و احتمال گرد و خاک به همراه رگبار و رعد و برق به‌ویژه در ساعات بعد ازظهر در جنوب قم، اصفهان،  نیمه شرقی یزد و ارتفاعات کرمان پیش‌بینی می‌شود.
 
سازمان هواشناسی همچنین با صدور اخطاریه‌ای توصیه کرده است که هموطنان از تردد و اسکان در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کنند و به سازمان‌های ذیربط تمهیدات لازم جهت کاهش خسارات احتمالی را به عمل آورند.»درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: