جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 22 ارديبهشت 1398     
دستگیری رمال‌های میلیاردر در آبعلی

خبرگزاری ایسنا: سردار ناظری در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر دائر کردن دفتر رمالی وکلاهبرداری از شهروندان در پوشش دعانویسی، رمالی و جادوگری دستگیری متهمان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۵ آبعلی دماوند قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از اقدامات قانونی ضمن شناسایی دو تن در این رابطه طی هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از دفتر آن‌ها موفق به کشف اقلامی از قبیل::مهره مار، فلزات شرف شمس، کاغذ‌های دعا، کتاب‌های با مضمون طلسم و دعانویسی شدند.
 
ناظری با اعلام اینکه متهمان پس از دستگیری به مراجع قضائی معرفی شدند، افزود: با حکم مقام قضائی تاکنون مبلغ ۲۰ میلیارد ریال در یکی از حساب‌های بانکی نامبردگان مسدود و دستورات لازم برای انسداد دیگر حساب‌های مرتبط با متهمان نیز صادر شده است.
 
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه رمالی، فالگیری و بخت گشایی چیزی جز کلاهبرداری نیست، اظهار داشت: توصیه ما به شهروندان این است که به تبلیغات دروغین این گونه افراد توجهی نکرده و مشکلات خود را از طریق مجاری قانونی و با مراجعه به آموزه‌های دینی پیگیری کرده و سرمایه‌های زندگی خود را به پای این گونه افراد شیاد نریزند و در صورت هرگونه آگاهی از فعالیت آنان موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به اطلاع پلیس برسانند.
 
کشف ۵۴ هزار لیتر گازوئیل از یک گلخانه
 
وی اظهار داشت: در راستای تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی بخش شریف آباد "پاکدشت" با انجام کار اطلاعاتی و تخصصی از فعالیت یک قاچاقچی سوخت در این شهرستان با خبر شدند و در بررسی دقیق موضوع مشخص شد، متهم اقدام به دپو سوخت قاچاق در یک گلخانه کرده است که با هماهنگی مقام قضائی در بازدید از محل ۳ تانکر بزرگ حاوی ۵۴ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند.
 
براساس گزارش سایت پلیس، ناظری با اشاره به پلمب این گلخانه، تصریح کرد: پرونده قضائی تکمیل و به همراه متهم به دادسرا ارسال شد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: