جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 14 ارديبهشت 1398     
پیش بینی هواشناسی از وضعیت آب و هوای 3 روز آینده

 به گزارش گروه محیط زیست تهرانی نیوز، احد وظیفه، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی  اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز (۱۴ اردیبهشت) بارش باران ، گاهی رعد و برق، رگبار و وزش باد شدید در شمال‌غرب، غرب و جنوب غرب کشور و رگبار پراکنده در استان‌های مرکزی، اصفهان، فارس، بوشهر و دامنه‌های البرز مرکزی و بارش باران در سواحل غربی دریای خزر پیش بینی می‌شود.

به گفته وی فردا (۱۵ اردیبهشت) رگبار باران ، گاهی رعد و برق و وزش باد در شمال‌ شرق، شرق سواحل دریای خزر و در استان‌های اصفهان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، کرمان و یزد پیش‌بینی می‌شود.
 
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: طی روز دوشنبه (۱۶ اردیبهشت) بارش پراکنده در استان‌های کرمان، یزد، اصفهان، سمنان، سواحل شرقی دریای خزر، شمال آذربایجان‌شرقی و آذربایجان‌غربی رخ می‌دهد.
 
وظیفه با اشاره به اینکه شدت بارش امروز (۱۴ اردیبهشت) در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه و غرب زنجان است، تصریح کرد: امروز به دلیل وزش باد شدید در کشور عراق و شمال عربستان پدیده گرد و خاک و کاهش دید افقی قبل از بارش در استان‌های خوزستان و ایلام دور از انتظار نیست.
 
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه گفت: روز دوشنبه (۱۶ اردیبهشت) مرکز و شرق خلیج فارس مواج پیش‌بینی می‌شود.
 
وی در پایان درباره وضعیت جوی پایتخت طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۱۵ اردیبهشت) نیمه ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۲۸ و ۱۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می شود همچنین آسمان پایتخت روز دوشنبه (۱۶ اردیبهشت) کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد است و حداکثر دما در این روزبه ۲۸ درجه سانتیگراد و در خنک ترین زمان به ۱۸ درجه سانتیگراد می‌رسد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: