جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 21 فروردين 1398     
جمع‌آوری متکدیان تهران تا سه ماه آینده

خبرگزاری میزان: فرماندار تهران ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای جمع آوری متکدیان گفت: تا سه ماه آینده با همکاری دستگاه‌های ذی ربط و شهروندان متکدیان و کودکان کار از سطح شهر جمع آوری و ساماندهی می‌شوند.

عیسی فرهادی ضمن اظهار داشت: مجموعه ساماندهی این افراد در منطقه ۹ تهران ایجاد شده است و در حال حاضر نیز متکدیان در سطح شهر به حداقل رسیده‌اند، ولی برای پایتخت وجود همین تعداد هم مناسب نیست و در این خصوص اعتباراتی نیز تخصیص پیدا کرده است که امیدواریم در آینده اقدامات خوبی صورت بگیرد.

وی افزود : ما سال گذشته با همکاری منطقه ۶ و ۱۱ شهرداری تهران و همین‌طور با تعامل با پلیس توانستیم ساماندهی دست‌فروشان را انجام دهیم که موجب رضایتمندی کسبه و دست‌فروشان نیز شده بود.

فرماندار تهران تصریح کرد: با همکاری شهرداری و دیگر بخش‌های مربوطه مجتمع ساماندهی کودکان کار و متکدیان فعال است و باید همکاری دستگاه‌های مختلف را در این خصوص جلب کنیم تا نسبت به جمع‌آوری متکدیان اقدام شود.

فرهادی به همکاری مردم در این خصوص اشاره کرد و گفت: بار‌ها اعلام شده است که نباید به کودکان کار و متکدیان کمک شود و کمک‌های خود را باید شهروندان به خیریه‌ها و نهاد‌های قانونی در این خصوص بدهند تا از آن طریق اقدامات لازم صورت بگیرد. البته اکثر متکدیان تهران از اتباع دیگر کشور‌ها هستند.

وی گفت: امیدواریم در سه ماه آینده بتوانیم چهره شهر را از حضور متکدیان پاک کنیم.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: