جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 19 فروردين 1398     
صدور بیش از ۴۱ میلیون گواهینامه

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بیش از ۴۱ میلیون گواهینامه در کشور صادر شده است.

سردار سید کمال هادیان‌فر با اشاره به اینکه شرایط امسال به خصوص در روز‌های پایانی سال ۹۷ و اوایل سال ۹۸ متفاوت با دیگر سال‌ها بوده است، گفت: بر اساس نظر کارشناسان، شرایط جوی طی ۱۰۰ گذشته بی سابقه بوده است و نوروز ما را نوروزی بی سابقه کرد.
 
وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های پلیس راهور ناجا به دلیل شرایط موجود تغییر کرد، افزود: به دلیل سیل و لغزندگی سطح جاده‌ها برنامه‌ریزی‌های سریعی اتخاذ شد و توانستیم به خوبی نظم ترافیکی را ایجاد کنیم.
 
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: پلیس راهور به تنهایی نمی‌تواند برخی برنامه‌ها را انجام دهد و نیازمند همکاری دستگاه‌های دولتی و مردم هستیم.
 
وی افزود: هم‌اکنون بیش از ۴۱ میلیون و ۴۲۳ نفر در کشور دارای گواهینامه هستند که از این تعداد ۲۲ میلیون نفر دارای خودرو و ۱۱ میلیون و ۸۰۰ نفر دارای گواهینامه موتورسیکلت هستند.
 
سردار هادیانفر گفت: بیش از یک میلیون و ۵۶۰ هزار خودرو و ۹ میلیون موتورسیکلت فرسوده وجود دارد که باید درباره آن‌ها تصمیم گیری شود.
 
وی افزود: تاکنون دو میلیون و ۳۱۶ هزار وسیله نقلیه اسقاط شده است.
 
سردار هادیانفر با بیان اینکه در سال ۹۷، ۱۶۴ هزار و ۹۸ فقره تصادف فوتی و جرحی داشتیم، گفت: هفت هزار و ۵۳۸ فقره خودرو مقصر بودند.
 
وی افزود: در سال ۹۷، ۹۵۲ هزار و ۸۳۴ دستگاه پلاک گذاری شده است که کاهش ۴۰ درصدی داشته است.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: