جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 19 فروردين 1398     
رکورد کمک‌های نقدی مردم شکسته شد

 رئیس جمعیت هلال احمر با اعلام اینکه با واریز بالغ بر ۶۵ میلیارد تومان کمک نقدی برای سیل زدگان از سوی مردم، رکورد کمک‌های نقدی کرمانشاه شکسته شد، ابراز امیدواری کرد که با توجه به حجم بسیار زیاد خسارات این کمک‌ها باز هم افزایش پیدا کند.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، علی اصغر پیوندی گفت: تا عصر روز گذشته (یکشنبه ۱۸ فروردین) مردم بالغ بر ۶۵ میلیارد تومان به حساب­‌های هلال احمر پول نقد واریز کردند و اقلام زیستی تحویلی به هلال احمر هم بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان است.
 
رئیس جمعیت هلال احمر افزود: این کمک‌ها ناشی از این است که دیگر عزیرانی که دچار سیل نبودند و مشکلات برف و کولاک نداشتند، به فکر دیگر هموطنان بودند و تلاش و همت بسیار بلندی به خرج دادند که امیدواریم این کمک‌ها باز هم افزایش پیدا کند چرا که حجم خسارات بسیار زیاد است و برآورد‌های اولیه نشان می‌دهد که خسارت سیل در استان‌های لرستان، ایلام، خوزستان، گلستان و مازندران بالغ بر ۶۰ هزار میلیارد ریال است.
 
بنا به اعلام جمعیت هلال احمر هموطنان نوع دوست کشورمان در صورت تمایل از روش‌های زیر همچنان می‌توانند به سیل زدگان کمک نمایند: شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها و همچنین کد دستوری # ۱۱۲۷۸۰* به همراه شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ بانک ملت و نیز ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ بانک رفاه برای دریافت و ارسال کمک‌های نقدی به سیل زدگان در نظر گرفته شده است.
 
همچنین از طریق گزینه نیکوکاری اپلیکیشن آپ کمک‌های مردمی برای سیل زدگان به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: