جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 18 اسفند 1397     
راد، اقدامات عمرانی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در سال 97 را تشریح کرد:
مناسب سازی 74 میدان و بازار میوه و تره بار برای جانبازان و معلولان

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در جلسه شورای معاونان و مدیران این سازمان با اشاره به افتتاح و راه اندازی 5 بازار جدید میوه و تره بار تا پایان سال، از آمادگی میادین و بازارهای میوه و تره بار در دهه آخر اسفند جهت ارائه خدمات ویژه به شهروندان خبر داد و گفت: سازمان مدیریت میادین با اجرای طرح استقبال از نوروز و ارائه تخفیفات مضاعف به مشتریان به استقبال سال نو می‌رود.
 
سید سعید راد افزود: در سال 97 نسبت به احداث و بهره برداری از یک میدان و 9 بازار جدید میوه و تره بار، بازسازی و بهسازی کامل 14 بازار موجود و ساماندهی 5 محل استراحت کارگران شاغل در میادین میوه و تره بار اقدام شده است.
 
وی همچنین به بهسازی مسیر و مناسب سازی سرویس‌های بهداشتی 74 میدان و بازار در سال 97 برای جانبازان و معلولان اشاره کرد و گفت: علاوه بر این، 468 پروژه کوچک و بزرگ عمرانی در 23 میدان و بازار میوه و تره بار نیز اجرا شده است.
 
راد، ایمن سازی کامل 16 میدان و بازار میوه و تره بار از حیث تأسیسات الکتریکی و برقی را از دیگر اقدامات سال 97 سازمان مدیریت میادین اعلام کرد و افزود: با اجرای طرح HSE در میادین و بازارها، موارد عدم انطباق وضعیت موجود با استانداردهای مورد نظر، شناسایی و تاکنون نسبت به برطرف کردن بخش اعظم آنها اقدام شده است.
 
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در پایان با تاکید بر لزوم انجام کار سیستمی و توجه به ایده‌های نو برای ارائه خدمات بهتر و کسب درآمد بیشتر در جهت حفظ مصالح شهروندان و منافع مدیریت شهری، خاطرنشان کرد: میادین و بازارهای میوه و تره بار در آستانه سال نو، نونوآر می‌شوند و ضمن آراستگی و پاکیزگی این مراکز، سعی خواهد شد تا با ایجاد فضایی شاد و مفرح، شاهد حال و هوای عید نوروز در میادین و بازارها باشیم.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: