جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 11 اسفند 1397     
"حناچی" استعفای معاونش را تایید کرد

به گزارش تهرانی نیوز، پیروز حناچی صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح چهار پروژه عمرانی شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با تأیید استعفای معاون فنی و عمرانی خود در پاسخ به سوال ایسنا گفت: از زحمات "معزی" معاون فعلی فنی و عمرانی تشکر می‌کنم.

وی با بیان این که این استعفا بنا به درخواست خود ایشان بوده است گفت: معزی از مجموعه شهرداری جدا می‌شود اما از مجموعه عمرانی کشور جدا نمی‌شود.

وی با اشاره به حدیثی از امام علی گفت: مسئولیتها در حال گردش است و امید است هر کدام از ما که جدا می شویم پرونده روشنی داشته باشیم و قطعا معزی یکی از مدیران خوب عمرانی کشور است که حتماً از مشورت ایشان در تهران استفاده می‌کنم.

شهردار تهران در مورد دوچرخه سواری روز گذشته زنان در بلوار میرداماد گفت: ما خواهان تغییر کیفیت زندگی هستیم و نباید به حساسیت‌ها در مورد دوچرخه دامن زد، اما تغییر کیفیت زندگی تنها با دوچرخه مؤثر نمی‌شود و می‌توان از مسیرهای پیاده و یا استفاده از حمل ونقل عمومی کیفیت زندگی مان را تغییر دهیم البته باید شرایط را بررسی کرده و  دوچرخه سواری بانوان تسهیل کنیم.

وی در مورد بودجه سال آینده شهرداری که در شورا در حال بررسی است اظهار کرد: بودجه براساس شرایط اقتصادی بسته شده است و هر چند که شرایط سختی داریم اما چاره‌ای نیست و با بودجه‌ای که شورای شهر مصوب می‌کند سعی می‌کنیم برنامه‌های خود را پیش ببریم.

حناچی در پاسخ به این سوال که ممکن است با ورود بخش خصوصی هزینه استفاده مردم از امکانات شهری افزایش یابد گفت: ما باید زیرساختهای ورود بخش خصوصی به شهرداری تهران را فراهم کنیم و می‌توان با روش‌های مختلف از جمله طولانی کردن زمان بهره برداری هزینه‌ها را برای مردم کاهش داد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: