جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 11 اسفند 1397     
بهبود روابط بین قطعه سازان و خودروسازان در گرو خصوصی سازی صنعت خودرو است

 به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: باید فضای کسب و کار با کاهش تصدی گری دولت به گونه ای شکل گیرد که صنعتگران قادر به تولید در فضای صحیح رقابتی باشند.

سعید باستانی به سنگ اندازی در مسیر تولید اشاره داشت و گفت: تاثیر فشارهای سیاسی بر خودروسازان غیرقابل کتمان است لذا باید در وهله نخست این شرکت ها به سمت خصوصی سازی واقعی سوق داده شوند تا در گام بعد شاهد بهبود روابط بین قطعه سازان و خودروسازان باشیم.
 
نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زواره در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کاهش نقش دولت به معنای تنها گذاشتن خودروسازان نیست بلکه دولت باید با نقش رگولاتوری و تنظیم جایگاه ها از صنعت بزرگ خودروسازی کشور حمایت کند حمایتی که نیاز اصلی امروز صنعت خودروسازی کشور است.
 
باستانی در ادامه افزود: برای حمایت از قطعه سازانی که مدعی پایمال شدن حقوقشان هستند باید سعی شود دولت از دخالت در اداره این بنگاه های بزرگ اقتصادی دست بردارد تا بتواند نقش حمایتی خود را بدون ایجاد شک و شبهه ایفا کند و نیازهای قطعه سازان و خودروسازان و مردم را با تدوین سیاست هایی متدبرانه مرتفع سازد.
 
بهبود روابط بین قطعه سازان و خودروسازان در گرو خصوصی سازی صنعت خودرو است.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: