جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 7 اسفند 1397     
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:
با رشد 90 درصدی سایپا از التهابات بازار خودرو کاسته شده است

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: یكی از موضوعاتی كه برای شركت های خودروساز مهم است تامین به موقع و با قیمت مناسب قطعات می باشد تا بتوانند با افزایش تولید روند عرضه بیشتر و کاهش قیمت را دنبال کنند و خوشبختانه این مهم در حال انجام است.

حسن بهرام نیا، نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان مطلب فوق گفت: خودرو در کشورمان یكی از مطالبات جدی مردم است و عرضه مناسب آن از سوی خودروسازان می تواند پاسخگوی این خواست مردم باشد و در این خصوص قیمت و کیفیت مناسب عامل اصلی کسب رضایت آنان است.
 
وی افزود: به دلیل کاهش تولید و افزایش قیمت خودرو، نگرانی برای مردم ایجاد شده که خوشبختانه با توجه به افزایش روند تولید در خودروسازان در این چند هفته و انجام فروش فوری محصولات از سوی دو خودروساز بزرگ کشور شاهد توقف رشد صعودی قیمت خودرو و نزولی شدن آن هستیم و با ادامه روند تولید و عرضه مداوم خودرو به بازار، قطعا حباب قیمتی ایجاد شده از بین خواهد رفت.
 
بهرام نیا تصریح کرد: در شرکت سایپا تولید با رشد مناسبی همراه شده و این افزایش بیش از 90 درصدی از ابتدای بهمن ماه تاکنون باعث شده میزان التهابات جامعه كاسته و اعتماد مردم نسبت به این خودروساز بیشتر شود.
 
وی با اشاره به همکاری مناسب قطعه سازان با خودروسازان در هفته های اخیر گفت: یكی از موضوعاتی كه برای شركت های خودروساز مهم است تامین به موقع و با قیمت مناسب قطعات در زنجیره تامین خودروسازان است تا بتوانند با افزایش تولید روند عرضه بیشتر و کاهش قیمت را در بازار دنبال کنند و خوشبختانه با تغییرات مدیریتی صورت گرفته در گروه سایپا حضور و حمایت قطعه سازان از این گروه خودروساز نسبت به گذشته بیشتر شده است.
 
عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: علاوه بر این با حمایت انجام شده از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت و تزریق وام و پرداخت سرمایه در گردش به خودروسازان، در قالب پرداخت به قطعه سازان، رشد تولید خودرو افزایش یافته است.
 
وی افزود: در چند هفته اخیر با رشد تولید و عرضه بیشتر خودرو به بازار، شكایات مردمی هم کاهش یافته و اعتماد سازی ایجاد شده است البته كاهش هزینه های سربار تولید باعث کاهش قیمت محصول تمام شده خواهد شد و خودروسازان باید در این مسیر حرکت كنند.
 
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مدیر توانمند كسی است كه بتواند از تمام سازكارهای مناسب برای افزایش تولید و عرضه خودرو كه باعث افزایش كیفیت و کاهش قیمت محصول است به درستی بهره برداری كند و قطعا در این مسیر استفاده از نیروهای متخصص و مواد اولیه با كیفیت می تواند تاثیر زیادی داشته باشد و خوشبختانه مدیرعامل گروه سایپا در این خصوص توانسته به خوبی مسیر را هدایت کند و در اشتغال زایی و تولید با بهره گیری از توان داخلی در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت کند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: