جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 13 بهمن 1397     
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تاکید کرد
لزوم افزایش گرمخانه‌ها در پایتخت

 به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هر ساله تعداد افرادی که نیازمند استفاده از خدمات شهرداری هستند، افزایش پیدا می‌کند بر لزوم افزایش گرمخانه‌ها در پایتخت تاکید کرد.

حجت نظری  با اشاره به وضعیت گرمخانه‌های تهران و با تاکید بر این نکته که تا به امروز در مجموع اقدامات خوبی در شهرداری‌ انجام شده است، اظهار کرد: البته به نظر می‌رسد با توجه به سیل مهاجرانی که به دلایل مختلف از جمله کار و فرصت‌های اقتصادی به سمت تهران حرکت می‌کنند، هر ساله تعداد افرادی که نیازمند استفاده از خدمات شهرداری در این زمینه هستند افزایش پیدا می‌کند.
 
وی با بیان اینکه گرمخانه‌های فعلی ممکن است متناسب با نیاز متقاضیان نباشند، تصریح کرد: کافی نبودن فضا و غذای گرم این توان را می‌طلبد که شهرداری تهران به این موضوع به صورت جدی‌تر ورود کند.
 
عضوکمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه سازمان خدمات اجتماعی نسبت به این موضوع اقدامات مناسبی را انجام داده است، اضافه کرد: سازمان خدمات اجتماعی باید این فضا‌ها را نسبت به قبل افزایش دهد و البته خدمات‌دهی بهتری هم داشته باشد.
 
نظری با تاکید بر اینکه باید برای ارتقا وضعیت گرمخانه‌ها اقدامات قابل توجهی صورت گیرد، عنوان کرد: با توجه به برنامه‌هایی که تا امروز سازمان خدمات اجتماعی مطرح کرده و پیگیری‌های لازم را برای انجام آن در دستور کار خود قرار داده است، به نظر می‌رسد امسال شرایط بهتری را نسبت به سال گذشته در مورد وضعیت گرمخانه‌ها و پذیرایی از افراد نیازمند در این فضاها داشته باشیم. درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: