جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 9 بهمن 1397     
سرقت از طلافروشی با تخریب دیوار

خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: سه سارقی که به یک طلافروشی در شهرستان صحنه دستبرد زده بودند در کمتر از سه ساعت دستگیر شدند.
 
سردار منوچهر امان‌اللهی اظهار کرد: این حادثه عصر روز گذشته (دوشنبه- ۸ بهمن) رخ داد که طی آن سه نفر سارق با تخریب دیوار طلا فروشی موفق شدند به داخل آن نفوذ کنند.
 
وی افزود: سارقان پس از ورود با سرقت حدود یک کیلوگرم طلا از محل متواری شدند.
 
امان‌اللهی خاطرنشان کرد: با گزارش این موضوع به پلیس؛ ضمن اجرای طرح‌های کنترلی، تیم زبده‌ای از مأموران انتظامی به سرعت وارد عمل شده و تحقیقات گسترده خود را برای یافتن سارقان آغاز کردند.
 
 
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با بررسی علمی صحنه جرم سرنخ‌های از سارقان را کشف کردند.
 
وی افزود: مأموران با کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده و بررسی بانک اطلاعات سارقان موفق به شناسایی مخفیگاه سارقان طلافروشی شدند و پس از هماهنگی با مقام قضائی، در عملیاتی ضربتی هر سه متهم را دستگیر کردند.
 
امان‌اللهی ادامه داد: در بازرسی دقیق از مخفیگاه سارقان، همه طلاجات مسروقه کشف شد.
 
رئیس پلیس استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: طلا فروشی که مورد سرقت قرار گرفته بود متأسفانه از استحکام کافی برخوردار نبوده و صاحب آن نیز به توصیه پلیس مبنی بر مقاوم‌سازی دیوار مغازه خود توجه لازم را نداشته است.
 
وی با اشاره به اقتدار پلیس در مواجهه با جرایم، گفت: در این حادثه مأموران توانستند در سریع‌ترین زمان ممکن سارقان را شناسایی و علاوه بر دستگیری آن‌ها طلا‌های سرقت شده را کشف کنند.
 
امان‌اللهی در پایان با هشدار به سارقان و مجرمان گفت: سارقان باید بدانند هیچکدام از آن‌ها از دست پلیس در امان نخواهند بود و قطعاً به سزای عملشان می‌رسند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: