جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 9 بهمن 1397     
تیراندازی پلیس دربزرگراه امام علی (ع)

خبرگزاری فارس: ظهر روز گذشته یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و واحد گشت این کلانتری را در جریان مورد مشکوک سرقت خودرو قرار داد.

 

شهروند مذکور در گزارش خود اعلام کرد که مردی را در حال باز کردن در یک خودروی پارک شده کنار خیابان مشاهده کرده و از آنجا که این فرد سعی داشت با خم کردن در خودرو آن را باز کند، با پلیس تماس گرفته است.

 

با اعلام این گزارش، بلافاصله تیم گشت انتظامی، به محل اعزام شد، اما فرد مذکور با دیدن خودروی پلیس، به آن سوی بزرگراه امام علی (ع) فرار کرده و سوار خودرویی که ظاهرا از قبل منتظرش بود، شد.

 

با فرار متهم، ماموران به تعقیب او و راننده‌ای که او را فراری داده بود پرداختند که در نتیجه با شلیک هوایی پلیس این خودرو متوقف و در کمتر از ۱۵ دقیقه هر ۲ متهم بازداشت و به کلانتری منتقل شدند.

 

سرهنگ افشاری اقدم، رئیس کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با انتقال خودرو و متهمان به کلانتری، اموال مسروقه از جمله لاستیک زاپاس، باتری، جلو پنجره و ابزار آلات چندین خودروی دیگر کشف و مشخص شد متهمان چندین سابقه مواد و سرقت خودرو نیز در پرونده دارند.

 

گفتنی است، هر ۲ متهم برای تحقیقات بیشتر به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شده و تحقیقات برای رسیدگی به جرایم دیگر این متهمان ادامه دارد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: