جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 9 بهمن 1397     
پیش‌بینی وزش باد شدید در تهران

 به گزارش گروه محیط زیست تهرانی نیوز، مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه کیفیت هوای هم اکنون پایتخت در شرایط پاک است، گفت: طی امروز (۹ بهمن) وزش باد شدید در تهران پیش‌بینی می‌شود.

حسین شهبازی اظهار کرد: بر اساس نتایج حاصل از پیش‌بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران با تداوم شرایط جوی نسبتاً ناپایدار طی امروز (۹ بهمن) برای برخی ساعات بارندگی و وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - شمال غربی انتظار می‌رود.
 
وی ادامه داد: به‌تدریج از شبانگاه از میزان ناپایداری جوی کاسته می‌شود و با تداوم این شرایط جوی تا فردا (۱۰ بهمن) کاهش محسوسی در سرعت باد مشاهده می‌شود.
 
به گفته مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران دما تهران تا روز آینده کاهش جزئی خواهد یافت.
 
شهبازی افزود: براساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز (۹ بهمن) در شرایط مطلوب است و وزش باد شدید طی برخی ساعات بعد از ظهر افزایش موقتی در غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.
 
وی در ادامه تصریح کرد: بر این اساس انتظار می‌رود در پی کاهش میزان ناپایداری جوی طی فردا (۱۰ بهمن) بر غلظت برخی آلاینده‌ها از جمله ذرات معلق افزوده شود.
 
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح امروز با میانگین ۶۵ در شرایط سالم است، تصریح کرد: کیفیت هوای هم اکنون نیز با میانگین ۴۱ در شرایط پاک است.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: