جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 19 دی 1397     
پیشرفت 78 درصدی پروژه احداث تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک

 به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از آغاز عملیات اجرای روکش آسفالت در پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک خبر داد.

احسان نوش آبادی ضمن اعلام پیشرفت 78 درصدی پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک، از آغاز عملیات اجرای روکش آسفالت در این پروژه خبر داد و گفت: علاوه بر مسیر راستگرد غرب به جنوب، بیش از نیمی از مسیر باند غربی بلوار المپیک زیر روکش آسفالت رفته است و پیش بینی می شود این عملیات ظرف روزهای آینده در بخش های قابل توجهی از مسیر به اتمام برسد.
 
این در حالی است که تمام معارضات تاسیساتی پروژه برطرف شده و اجرای پایه های روشنایی رو به اتمام است. همچنین عملیات تکمیل شبکه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی و احداث دیوارهای حائل در بخش های مختلف پروژه ادامه دارد.
 
گفتنی است تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک، از تقاطع‌های پرتقاضای سفر در مسیر این بزرگراه به شمار می‌آید. پل های شرقی- غربی این تقاطع همزمان با گشایش ادامه بزرگراه شهید حکیم مورد بهره برداری قرار گرفت و مهمترین بخش های باقی مانده آن شامل مسیر شمالی- جنوبی بلوار المپیک در تراز منهای یک و همچنین پل جهتی شمال به شرق است. تکمیل این پروژه علاوه بر تقویت ارتباط محلات موجود در ضلع شمال بزرگراه شهید حکیم با شبکه معابر بزرگراهی پایتخت، دسترسی بزرگراهی به ورزشگاه آزادی را تسهیل می‌کند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: