جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 16 دی 1397     
روان سازی تردد در جاده‌ها

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل گفت: آماده باش کامل راهداران موجب برقراری امنیت و روان شدن تردد در این جاده‌ها شد.
 
عبدالهاشم حسن نیا رییس این سازمان در پیامی از خدمات شبانه روزی و صادقانه راهداران پر تلاش، برای انجام عملیات راهداری زمستانی در روز‌های اخیر در محور‌های مواصلاتی دارای بارش برف و باران، شامل رفع انسداد محور‌ها و جلوگیری از یخ زدگی، لغزندگی و ایجاد تردد ایمن و روان درمحور‌های مواصلاتی اعم از آزادراهی، بزرگراهی بین شهری، و روستایی تقدیر و تشکر کرد.
 
این گزارش حاکی است:
 
این استان‌ها شامل تهران، البرز، مازندران، اصفهان، لرستان، مرکزی، گیلان، کردستان، قم، قزوین، زنجان، سمنان، فارس، خراسان شمالی، چهارمحال و بختیاری، اردبیل و آذربایجان غربی متأثر از بارش برف و کولاک بوده است که با تلاش شبانه روزی راهداران با محوریت روان سازی جاده‌ها برای تردد ایمن مسافران جاده‌ای، راهداری زمستانی در این جاده‌ها انجام شده است وهمچنان این تلاش‌ها با اماده باش کامل نیرو‌های راهداری ادامه دارد.
 
تمامی نیرو‌های راهداری در استان‌های یاد شده و همچنین استان‌های معین، برای عملیات راهداری زمستانی و برقراری تردد ایمن و روان، از روز سه شنبه در آماده باش کامل قرار گرفتند.
 
از ابتدای بارش در این استان‌ها مجموع نیرو‌های راهدار درگیر ۳۵۷۰ و مجموع دستگاه ماشین آلات درگیر ۲۰۳۲ بوده و ۶۹ هزار و ۹۹۶ کیلومتر باند، برف روبی شده و مجموع شن و نمک مصرفی ۳۲ هزار و ۷۷۶ تن بوده است این در حالی است که ۳۱۷ مقطع ریزش برداری شده، ۱۰۰ لیتر محلول یخ زدا مصرف شده است، ۲۲۳ نفر مسافرین اسکان داده شده و کمک رسانی به ۶۳۲ دستگاه خودرو انجام شده است.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: