جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 12 آذر 1397     
تسهیل دسترسی به شهرک های پیرامونی بلوار ارتش

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از روند تکمیل مسیر کنارگذر موجود در ضلع جنوب غربی پل تقاطع بزرگراه شهید صیاد شیرازی با خیابان صنایع بازدید میدانی به عمل آورد.

ایرج معزی در ادامه بازدیدهای دوره ای از طرح های نیمه تمام عمرانی، به محل تقاطع بزرگراه شهید صیاد شیرازی با خیابان صنایع رفت تا روند تکمیل مسیر کنارگذر جنوب غربی تقاطع را مورد ارزیابی قرار دهد.
 
جبهه شمالی این مسیر کنارگذر در مرحله اجرای اقداماتی همچون جدول گذاری و احداث لایه های نهایی زیرسازی است و کار تکمیل جبهه جنوبی آن متعاقب به سرانجام رسیدن 500 مترمکعب خاکریزی آغاز خواهد شد. به این ترتیب پیش بینی می شود مسیر کنارگذر جنوب غربی پل خیابان صنایع تا پایان آذرماه سال جاری برای تردد خودروها گشوده شده و ضمن کاهش گردش های اضافی در محدوده طرح، دسترسی به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی و غرب بزرگراه صدر را تسهیل نماید.
 
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در جریان این بازدید، خواستار فراهم شدن هرچه سریعتر مقدمات لازم برای آغاز عملیات احداث پل های دوربرگردان غرب به غرب در بلوار ارتش شد. وی با بیان آنکه ساماندهی حداکثری ترافیک در محدوده بلوار ارتش از طریق احداث این 2 پل دوربرگردان فراهم می شود، افزود: بهره برداری از این دوربرگردان های غیرهمسطح سبب تسهیل دسترسی به شهرک های شهید محلاتی و قائم خواهد شد.
 
گفتنی است اجرای انحراف ترافیک از جمله پیش نیازهای شروع عملیات اجرایی این دوربرگردان ها به شمار آمده و جابجایی و حذف یک تا 2 دکل برق فشار قوی در محدوده اجرای هر یک از پل های دوربرگردان نیز ناگزیر به نظر می رسد.
 درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: