جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 28 آبان 1397     
توزیع بیش از 12 هزار حلقه لاستیک با نرخ دولتی به تاکسیرانان تهرانی

 به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران از توزیع 12 هزار و 332 حلقه تاکسی با نرخ دولتی به تاکسیرانان خبر داد.

مرادعلی امین وند با اشاره به تداوم توزیع لاستیک به نرخ مصوب دولتی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و به منظور توسعه رفاه و کاهش هزینه های خدمات رسانی تاکسیرانان تهرانی، این سازمان پس از وقفه 10 ساله طی سال های گذشته، اقدام به توزیع انواع لاستیک ایرانی با کیفیت به نرخ مصوب دولتی کرده است.
 
وی افزود: به دلیل محدودیت زمان و ظرفیت، اولویت با متقاضیانی است که سریع تر نسبت به ثبت نام اینترنتی از طریق سایت سازمان به نشانی http://taxi.tehran.ir اقدام کنند.
 
مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران تصریح کرد: ثبت نام در سامانه برای تاکسیرانان کاملاً رایگان بوده و هنگام دریافت لاستیک بهای مصوب تنها از طریق کارت بانکی صورت می گیرد.
 
به گفته وی تاکسیرانان می توانند هنگام ثبت نام نزدیک ترین محل را انتخاب و با مراجعه به یکی از مناطق سه گانه؛ ايستگاه مترو چيتگر، دفتر تاكسيراني منطقه ٢٢، خيابان خاوران، بلوار شاهد، مجموعه ورزشي خانواده تاكسيرانان و ميدان بسيج، ابتداي خيابان شهيد مظاهري، لاستیک خود را دریافت کنند.
 درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: