جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 12 آبان 1397     
۹۲ میلیون یورو و خرید قطعات ۷۰ واگن جدید شهری/تمدید LC خرید واگن ها در بانک شهر

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سید محسن پورسید آقایی از ورود واگن های جدید به کشور خبر داد و افزود: ۷۰ واگن جدید خریداری کردیم که وارد شده و قطعات آن در گمرک بندرعباس است.

وی خاطر نشان کرد: مقرر است این قطعات در شرکت واگن سازی تهران، تبدیل به واگن شود.
 
معاون شهردار تهران همچنین با اشاره به گشایش LC خرید قطعات واگن های جدید اشاره کرد و افزود: مهلت LC گشایش شده، گذشته بود و هفته گذشته با تمدید آن در بانک شهر، قطعات تا پایان آبان از گمرک ترخیص می شود.
 
پورسید آقایی خاطرنشان کرد: در شرکت واگن سازی با احداث این واگن ها می توان هر ماه یک قطار شهری و در نهایت ۱۰ قطار هفت واگنه را تحویل قطار شهری داد.
 
وی تصریح کرد: ۱۰ قطار جدید با قرارداد ۹۲ میلیون یورو با قرارداد شرکت سازنده چینی وارد کشور شده است.
 
معاون حمل و نقل شهرداری تهران با یادآوری تفاهم نامه جدید مترو و سازمان بهینه سازی مصرف سوخت، گفت: یکی از شروط بهره مندی از یارانه صرفه جویی سوخت به مترو علاوه بر افزایش سفر با به مترو خرید واگن های جدید بود که وزارت نفت به ازای هر افزایش سفر ۹.۸ سِنت از محل صرفه جویی در سوخت فسیلی به مترو پرداخت کند.
 
پورسید آقایی تصریح کرد: دریافت مبلغ خرید واگن های جدید ممکن است زمان قابل توجهی را صرف کند چرا که وزارت نفت به ازای هر مسافر بیشتر در افزایش سفرها مبلغی را به عنوان صرفه جویی در نظر خواهد گرفت.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: