جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 9 آبان 1397     
۱۹ استان کشور درگیر سیل و توفان

 
باشگاه خبرنگاران: مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در خصوص خدمات امداد و نجات در توفان و سیل و آبگرفتگی از ۳ آبان ماه تا ساعت ۶ صبح ۹ آبان ماه اظهار کرد: طی ۶ روز گذشته ۱۹ استان از جمله آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، مازندران سیستان و بلوچستان، یزد، هرمزگان، و لرستان متاثر از سیل و توفان بودند.
 
وی افزود: ۵۱۷ امدادگر در قالب ۱۳۳ تیم امدادی به هزار و ۳۵۶ نفر در ۳۹ شهر و روستا امدادرسانی کردند و به ۱۸۹ نفر با برپایی ۵۳ چادر اسکان اضطراری دادند.
 
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: امدادگران هلال احمر ۱۲ نفر را به مناطق امن و ۴ نفر را به بیمارستان منتقل کردند.
 
سلیمی بیان کرد: امدادگران هلال احمر از ۸۳ واحد سیل زده آب تخلیه و ۳ دستگاه خودرو را از میان سیلاب رها رسازی کردند.
 
وی افزود: همچنین بین سیل زدگان هزار و ۹۴ تخته پتو، ۲۴۹ تخته موکت، ۹۰۷ کیلوگرم نایلون، ۱۰۷ شعله والور و فانوس، هزار و ۳۵ قوطی کنسرو، ۱۸۹ کیلو برنج، ۲۴۹ کیلوگرم حبوبات، ۵۴ کیلوگرم روغن، ۴۶۸ کیلوگرم قند و شکر توزیع کردند.
 
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر تصریح کرد: امدادرسانی در ایلام، هرمزگان، کرمان و لرستان ادامه دارد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: