جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 25 مهر 1397     
مرمت پل تقاطع بزرگراه های امام علی(ع) و شهید بابایی

 به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیر گروه تعمیر و مقاوم‌سازی پل‌های شهر تهران، از پیشرفت 55 درصدی عملیات مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای پل تقاطع غیرهمسطح بزرگراه امام علی(ع) با بزرگراه شهید بابایی خبر داد.

 
مهدی پورشاسب با بیان آنکه پل تقاطع غیرهمسطح بزرگراه امام علی(ع) با بزرگراه شهید بابایی از جمله پل های پرتردد شبکه معابر بزرگراهی در محدوده منطقه یک شهرداری تهران است، افزود: عملیات مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای این پل سواره رو مراحل مختلفی از قبیل کاشت آرماتور و اجرای ژاکت بتنی به منظور تقویت ستون ها و سرستون ها، اجرای کلیدهای برشی و تقویت ستون های موجود، تعویض نئوپرن های موجود در کوله ها، افزایش طول نشیمنگاه تیرهای بتنی و تقویت کوله های بتنی را پشت سرگذاشته است.
 
وی مرمت درزهای انبساط و تیرهای بتنی عرشه را از دیگر اقدامات در نظرگرفته شده به منظور تعمیرات تخصصی و بهبود شرایط لرزه ای این پل سواره ذکر و ابراز امیدواری کرد مجموعه اقدامات فوق طی 3 ماهه چهارم سال جاری به اتمام برسد.
 
گفتنی است پل تقاطع بزرگراه امام علی(ع) با بزرگراه شهید بابایی، حدود 20 سال قدمت دارد و از نوع پل های با تیر پیش ساخته بتنی و دال بتنی درجا به شمار می آید.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: