جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 23 مهر 1397     
به مناسبت روز جهاني عصاي سفيد برگزار می شود
طنين نواي دست هاي بينا در متروي تهران

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، نايب رئيس هيات مديره و مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه گفت: به مناسبت گراميداشت روز عصای سفيد ويژه برنامه "دست هاي بينا" در ايستگاه متروي امام خميني (ره) اجرا مي شود.

فرنوش نوبخت افزود: به مناسبت روز جهاني عصاي سفيد و گراميداشت و ارج نهادن به روشندلان عزيز، برنامه فرهنگي و هنري "دست هاي بينا" در ايستگاه متروي امام خميني (ره) توسط روشندلان برگزارمي شود.
 
وي هدف از برگزاري اين ويژه برنامه را شناساندن قابليت ها، توانمندي ها و شأن و منزلت اجتماعي روشندلان عنوان كرد و تصريح كرد: گروه موسيقي"عصاي سفيد" با حضور جمعي از روشندلان، به اجراي موسيقي و سرود مي پردازند. همچنين در بخش ديگر اين برنامه شاهنامه خواني توسط روشندلان هنرمندان به اجرا در مي آيد.
 
نوبخت با اشاره به اينكه اين برنامه با مشاركت انجمن خيريه عصاي سفيد اجرا مي شود خاطر نشان كرد: شهروندان ومسافران علاقه مند به اين برنامه مي توانند در روز دوشنبه 23 مهرماه  97از ساعت 10تا 12 شاهد هنرنمايي روشندلان.درايستگاه امام خميني (ره) باشند.
 
گفتني است 24 مهرماه برابر با 15 اکتبر به عنوان روز بزرگداشت نابینایان و قانون عصای سفید، نامگذاری شده است.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: