جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 1 ارديبهشت 1394     
انتقاد شدید نژادفلاح از سیاسی

مهر: محمد حسین نژادفلاح بالاخره بعد از حضور حمیدرضا سیاسی در باشگاه پرسپولیس لب به صحبت کردن گشود و نسبت به تصمیم مدیرعامل باشگاه انتقاد کرد. نژادفلاح در اینباره گفت: من از روز اول به عنوان قائم مقام باشگاه، به پرسپولیس آمدم. من قائم مقام فرد نبودم.

وی درباره اینکه چرا به یکباره تصمیم گرفت همراه پرسپولیس به قطر نرود، تصریح کرد: این ربطی به مسائل فعلی ندارد. من یکشنبه شب تصمیم گرفتم که با تیم نروم چون باید چهار روز در قطر می‌بودم. به همین خاطر سه شنبه شب به تیم ملحق خواهم شد.

قائم مقام پرسپولیس درباره اینکه چرا روز دوشنبه در باشگاه حضور نیافت، خاطرنشان کرد: ساعت هفت صبح جلسه ای با فرماندار شمیرانات داشتم و سپس در راه برگشت به باشگاه بودم که به من خبر دادند سیاسی در باشگاه حضور دارد. من هم ترجیح دادم به جای باشگاه، به خانه بروم!

نژادفلاح که دوشنبه شب و همزمان با حمیدرضا سیاسی روی خط برنامه نود آمده بود، پس از صحبت‌های مدیرعامل باشگاه، تاکید کرد: اول از همه باید بگویم خوشحالم که سیاسی از زندان آزاد شد ولی از ایشان سئوال دارم که وقتی تیم برای مسابقات آسیایی اعزام شده و در شرایط حساسی قرار دارد، آیا این رفتار حرفه‌ای است که با سرمربی و کادر فنی قبلی جلسه بگذارد؟

وی افزود: شاید برد و باخت برای سیاسی مهم نیست و دنبال اهداف دیگری است. ما که نباید همه چیز را زیر پا بگذاریم و بگوییم ما هم هستیم و از زندان آزاد شده ایم! سرمربی ما در حال حاضر خارجی است و هنوز با حواشی و شرایط خیلی آشنا نیست. قطعا این رفتارها به تیم ضربه می زند. اینکه مدیرعامل با کادر فنی، بازیکن یا سرپرست ارتباط مستقیم بگیرد، کار شتابزده ای است که از سیاسی توقع نمی رود.

قائم مقام پرسپولیس که به نظر می رسید از حضور مجدد سیاسی در پرسپولیس به شدت دلخور است، یک مسئله حقوقی مطرح کرد. نژادفلاح ابتدا گفت: من قائم مقام سیاسی نیستم. من هیچ وقت قائم مقام فرد و نفر دوم نبوده ام و از این به بعد هم نخواهم بود با این حال از هیات مدیره یک سئوال دارم.

وی تصریح کرد: وقتی هیات مدیره مرا به عنوان قائم مقام انتخاب کرد، اختیارات کامل را به من داد. پس اولین کار حقوقی این است که هیات مدیره باید ابتدا مرا برکنار می کرد چون دیگر وظیفه ای نمانده بود که به من داده باشند.

نژادفلاح ادامه داد: مگر تا امروز رئیس مجمع برای مدیرعامل تصمیم می گرفته که حالا جرات تصویب استعفا را ندارند. همه ما می دانیم که رئیس مجمع اعضای هیات مدیره را انتخاب می کند و هیات مدیره هم مدیرعامل را انتخاب می کند. به این ترتیب برکناری یا انتخاب مدیرعامل وظیفه هیات مدیره است نه رئیس مجمع. حالا چرا هیات مدیره توپ را در زمین مجمع می اندازد؟

قائم مقام پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش با انتقاد از صحبت های سیاسی، گفت: از وقتی که من به باشگاه آمدم با کمک اسپانسر قبلی، حسین هدایتی و سازمان لیگ چرخ باشگاه چرخید. پرسپولیس آنقدر بزرگ بوده است که نبود سیاسی و امثال ما چیزی را عوض نکرده است. لازم نیست کسی با خروج از بازداشتگاه مستقیم به دفتر باشگاه برود و ادای مدیریت را دربیاورد. واقعا نباید به این فکر کنیم که به هر قیمتی باشیم. سیاسی اگر فکر می کند می تواند کمک کند، همین چند روز کارش را انجام بدهد.

نژادفلاح با بیان اینکه نباید همه ناکامی ها را تقصیر وزیر ورزش و امیررضا خادم معاون این وزارتخانه انداخت، گفت: آقای سیاسی! آیا نظر وزارت را پرسیدی و رفتی بر صندلی مدیریت نشستی؟ این چیزها برای من مهم است. اگر مجمع دوست داشته باشد، کار می کنم وگرنه خداحافظ.

در این هنگام سیاسی گفت که هر وقت مجمع بگوید، از پرسپولیس می رود. نژادفلاح هم در واکنش گفت: مگر راهی غیر از این هم دارید؟

قائم مقام پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که حضور شما در این باشگاه به خاطر مسائل سیاسی است، تاکید کرد: شما چرا به مقداد نجف نژاد توجه نمی کنید. ایشان چه زمانی رئیس هیات مدیره استقلال شد؟ مگر می شود به او نگاه نباشد و به من این نگاه باشد؟

نژادفلاح در پایان حضورش در انتخابات بعدی مجلس را تایید و تکذیب نکرد و گفت: نظر من در اینباره نه مثبت است نه منفی. اجازه بدهید سیاسی صحبت نکنم!
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: