جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 27 اسفند 1398     
آماده باش منطقه 19 برای چهارشنبه آخر سال

 به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، اقدامات پیشگیرانه شهرداری منطقه 19 برای پیشگیری از زباله سوزی و داشتن جوی آرام در مراسم چهارشنبه آخر سال تشریح شد. 

 با توجه به برگزاری احتمالی مراسم چهارشنبه سوری، اداره خدمات شهری حوزه خدمات شهری و محیط زیست منطقه اقدام به جمع آوری لوازم قابل اشتعال از جمله مخازن پلاستیکی، لاستیک های فرسوده ، سرشاخه های بریده شده درختان رده است.
 
ضمن اینکه تانکرهای آب مستقر در نواحی آبگیری و تجهیزات واترجت برای استفاده در خاموش کردن آتش کنترل شده و آماده استفاده هستند.
 
همچنین عوامل پیمانکاری اداره خدمات شهری برای اجرای گشت های مستمر در محدوده به منظور تخلیه بموقع مخازن و جمع آوری لوازم چوبی و زباله های حجیم با استفاده از خودروهای حمل روباز توجیه شده اند.
براساس این گزارش تمامی نیروهای خدمات شهری نواحی به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی طی مراسم چهارشنبه سوری و اجرای خدمات پاکسازی محیط و جمع آوری آتش های باقی مانده پس از اجرای مراسم در آماده باش کامل هستند.
 
همچنین به منظور اجرای تدابیر لازم برای جلوگیری از فروش بنزین در ظروف توسط پمپ بنزین ها، هماهنگی های لازم با آتش نشانی و نیروهای انتظامی صورت می گیرد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: