جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 26 اسفند 1398     
منتظر چارچوب مفهومی میدانگاه هاییم

 به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، یک فوریت طرح «تشکیل شورای راهبری میدانگاه های پیاده سطح شهر تهران» با پیشنهاد رییس کمیته معماری و طرح های شهری شورای شهر تهران تصویب شد.

علی اعطا، رییس کمیته معماری و طرح های شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه در ردیفی در بودجه سال ٩٩ شهرداری تهران به موضوع میدانگاه های پیاده اختصاص یافته است، گفت: در بودجه بخش های مختلفی در شهرداری تهران از جمله سازمان زیباسازی، سازمان نوسازی، معاونت فنی و عمرانی، معاونت شهرسازی و معماری و تعدادی چنین موضوعی مدنظر قرار گرفته است.
 
او با بیان اینکه در کمیته معماری و طرح های شهری از مرکز مطالعات شهرداری تهران خواستیم تا چارچوب مفهومی این موضوع را تبیین کنیم، اضافه کرد: چون اجرای این طرح یک اقدام جدید در شهر است باید با یک چارچوب مفهومی روشن و مشخصی در خصوص آن عمل شود.
 
اعطا با بیان اینکه از آنجایی که در بخش های مختلف شهرداری برای ایجاد میدانگاه ‌های پیاده بودجه پیش بینی شده است، عنوان کرد : این بیم وجود دارد که اقدامات پراکنده و غیر منسجم انجام شود. بنابراین بحث فوریت به این علت است که این طرح از ابتدای سال آینده ملاک عمل است.اگر شورای راهبری تشکیل شود برای واحد‌های مختلف پیگیر این موضوع سیاست گذاری های لازم انجام می‌شود.
 
در نهایت پس از بررسی های انجام شده یک فوریت این طرح با رای اعضای شورای شهر تهران به تصویب رسید.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: