جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 21 بهمن 1398     
محور‌های ۵ گانه تاکسیرانی ویژه ۲۲ بهمن در پایتخت

 به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، محور‌های ۵ گانه خدمات رسانی ویژه به راهپیمایان مراسم ملی و حماسی ۲۲ بهمن ۹۸ از سوی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اعلام شد.

معاون نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی با اشاره به اینکه طبق روال مراسم‌های مناسبتی، آماده خدمات رسانی به راهپیمایان ۲۲ بهمن هستیم، گفت: به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن تمهیدات لازم اندیشیده شده است و تاکسی‌های ون در ۵ محور منتهی به مراسم برای جابجایی راهپیمایان مستقر می‌شوند.
 
سید امیر هنجن با اشاره به اینکه مدیران پهنه‌های مناطق، ناظران سازمان و واحد‌های گشتی از اولین ساعات صبحگاهی در محل حاضر خواهند بود، افزود: سرویس رسانی به شهروندان در محور‌های اعلام شده به صورت رفت و برگشت است و با استفاده از مسیر‌های خط ویژه تلاش می‌کنیم تا حداکثر خدمات در کوتاهترین زمان به راهپیمایان ارائه شود.
 
وی با اشاره به اینکه جابجایی راهپیمایان در مسیر بزرگراه محمدعلی جناح به سمت شمال نیز در دستور کار سازمان تاکسیرانی است و حمل و نقل عمومی این مسیر نیز تقویت می‌شود، یادآور شد: میدان ولیعصر (عج)، جاده مخصوص از پل شهید ستاری، میدان حر، میدان امام خمینی (ره)، میدان شهدای هفتم تیر از محل‌های استقرار تاکسی‌های ون در محور‌های ۵ گانه است.
 
هنجن گفت: ستاد گمشدگان نیز در ساختمان مرکزی سازمان تاکسیرانی شهر تهران واقع در مسیر راهپیمایی با همکاری حوزه مقاومت بسیج سازمان، از ابتدای برگزاری مراسم یوم الله ۲۲ بهمن تا پایان مراسم مستقر و فعال خواهد بود.
 
معاون نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران محور‌های سرویس دهی به راهپیمایان ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ را بدین شرح اعلام کرد:
 
محور شماره ۱: حدفاصل میدان ولیعصر (عج) تا چهارراه ولیعصر (عج)
 
محور شماره ۲: حدفاصل تقاطع بزرگراه ستاری بلوار فردوس تا جاده مخصوص - سه راه فرودگاه
 
محور شماره ۳: حدفاصل میدان حر تا میدان انقلاب
 
محور شماره ۴: حدفاصل میدان امام خمینی (ره) تا ضلع جنوب میدان فردوسی
 
محور شماره ۵: حدفاصل میدان شهدای هفتم تیر تا خیابان انقلاب- دروازه دولتدرج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: