جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 23 دی 1398     
دوگانه سوز کردن خودروها با ارائه وام تسهیل می‌شود

 به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: دوگانه سوز کردن خودورها علاوه‌بر کمک به مردم در وضعیت نامناسب اقتصادی کنونی، مصرف بنزین را نیز کاهش داده و به دنبال آن از آلودگی هوا کاسته می‌شود.

هدایت الله خادمی با اشاره به ضرورت در نظر گرفتن منابعی برای ارائه تسهیلات و وام به متقاضیان دوگانه‌سوز کردن خودروها در لایحه بودجه سال 99، گفت: با توجه به افزایش قیمت بنزین تقاضا برای دوگانه‌سوز کردن خودروها افزایش یافته است به همین دلیل ارائه تسهیلات کم‌بهره به مردم ازسوی بانک‌ها برای دوگانه‌سوز کردن خودروها ضروری است، این کار علاوه بر کمک به مردم در وضعیت نامناسب اقتصادی کنونی، مصرف بنزین را نیز کاهش داده و به دنبال آن از آلودگی هوا کاسته می‌شود.
 
نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ایران دومین تولیدکننده گاز جهان است به همین دلیل گاز سوخت پاک و در دسترسی است بنابراین کمک به گازسوز کردن خودروها برای دولت کار غیرممکنی نیست.
 
وی افزایش جایگاه‌های سوخت و دوگانه سوز کردن خودروها را ازجمله اقدامات ضروری برای افزایش استفاده از سوخت پاک دانست و گفت: کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 باید منابعی را برای دوگانه‌سوز کردن خودروها و ارتقاء جایگاه‌های CNG در نظر بگیرد چراکه کم کاری در این زمینه مشهود است.
 
عضو کمیسیون انرژی مجلس ایجاد زیرساخت‌ها، کاهش هزینه‌های دوگانه‌سوز کردن خوردوها و پرداخت وام را از عوامل اصلی برای جایگزینی CNG به جای بنزین و کمک به گازسوز کردن خوردوها دانست.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: